Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Mar 18:32 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kros 250 cc 4T 2016

750 EUR

16 Mar 16:48 Të tjera , Pejë

Helmet KTM

60 EUR

20 Shk 18:44 Skuter , Prizren

Shal per trotinet

08 Tet 17:40 Sportiv , Gjilan

Shitet biciklla

1 EUR

Viti: 2020
04 Tet 18:21 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kros 150 cc 2022 i ri 0.0km

850 EUR

Viti: 2021
18 Sht 21:22 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Shes atv 150cc

400 EUR

Viti: 2017
07 Gush 14:46 Kros/Enduro , Mitrovicë

Kroa 125 4T

350 EUR

Viti: 2020
27 Korr 01:43 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Motorr me 4 rrot ne gjendje te shelqyer

900 EUR

Viti: 2014
08 Korr 21:45 Skuter , Prishtinë

Shes

800 EUR

Viti: 2020
05 Korr 13:26 Skuter , Burim

YAMAHA 50cc

1 150 EUR

Viti: 2014
21 Qer 11:19 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

4 rrotsh 200 cc

666 EUR

Viti: 2002
12 Qer 12:09 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Bashan Badboy 200cc

1 400 EUR

Viti: 2009
24 Maj 23:11 Me katër rrota/ATV , Lipjan

Shitet ATV 250cc

Viti: 2020
23 Maj 21:49 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Atv 250 cc automatik

700 EUR

Viti: 2018
13 Maj 03:07 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Atv 250 cc automatik

850 EUR

Viti: 2020
10 Maj 19:53 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Atv 250 Cc

950 EUR

Viti: 2020
04 Maj 23:22 Sportiv , Gjilan

Tesha per Motorr sport

100 EUR

Viti: 2021
18 Pri 09:26 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Shitet atv 125cc

450 EUR

Viti: 2017
15 Pri 21:42 Me katër rrota/ATV , Kaçanik

Bashan 200 cc me dogan

1 000 EUR

Viti: 2004
01 Pri 16:12 Të tjera , Dragash

Motorr me 4 rrota

1 400 EUR

Viti: 2013
18 Nën 22:05 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr 4 gumsh 200cc

1 200 EUR

Viti: 2017
30 Sht 22:22 Me katër rrota/ATV , Pejë

Motorr 4 gumsh 200cc

1 250 EUR

Viti: 2017
27 Sht 02:08 Me katër rrota/ATV , Fushë Kosovë

Atv 200cc

800 EUR

Viti: 2008
08 Sht 22:23 Me katër rrota/ATV , Pejë

Atv

1 300 EUR

Viti: 2017
12 Korr 17:45 Kros/Enduro , Besianë

Shitet ose ndrrohet

850 EUR

Viti: 2020
31 Maj 23:35 Sportiv , Besianë

Shitet bicikla

230 EUR

Viti: 2019
10 Pri 15:54 Kros/Enduro , Besianë

Motorr 4 rrota

Viti: 2014
01 Shk 15:14 Me katër rrota/ATV , Malishevë

Atv Bashan explorer 200 cc

1 350 EUR Price Reduced

29 Jan 16:55 Të tjera , Prizren

Biciklet e bardh

60 EUR

Viti: 2020
08 Tet 10:23 Sportiv , Mitrovicë

Biciklet

Viti: 2020
28 Gush 11:48 Me katër rrota/ATV , Klinë

Atv Bashan

1 EUR

Viti: 2008
25 Qer 10:36 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Motor ATV

Viti: 2010
15 Qer 11:30 Me katër rrota/ATV , Malishevë

ATV

Viti: 2013
15 Maj 13:45 Sportiv , Besianë

Biciklet me rrym

Viti: 2013
13 Maj 19:52 Sportiv , Gjakovë

Bicikla

1 EUR

Viti: 2020
05 Mar 08:53 Sportiv , Gjilan

Atv

1 EUR

Viti: 2008
20 Jan 23:10 Me katër rrota/ATV , Mitrovicë

Shitet ATV 300cc

1 650 EUR

Viti: 2010
20 Mar 13:35 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Biciklet Origjinale nr 26

60 EUR

Viti: 2012
23 Sht 17:39 Me katër rrota/ATV , Ferizaj

Motorr bashan 300cc

1 500 EUR

Viti: 2005
22 Gush 22:43 Sportiv , Prizren

Shitet

Viti: 2015
12 Gush 20:23 Sportiv , Gjilan

Bicikleta në shitje

60 EUR

Viti: 2018
01 Gush 20:23 Skuter , Prizren

Skuter

700 EUR

Viti: 2010
08 Korr 20:53 Me katër rrota/ATV , Gjakovë

SHITET QUAD 300ccm

2 500 EUR

Viti: 2008
19 Pri 00:18 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

atv bashan 250cc

1 400 EUR

Viti: 2007
09 Shk 23:05 Me katër rrota/ATV , Drenas

Kerkoj pjes

Viti: 2002
02 Nën 01:40 Skuter , Viti

She's mondial motorrin bashan

350 EUR

Viti: 2010
17 Tet 19:47 Skuter , Lipjan

50

1 EUR

Viti: 2007

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Bashan Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione