Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Motoçikleta (mbi 50cc) | Explorer | Model Tjeter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Explorer Model Tjeter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Jan 12:55 Skuter , Deçan

erjon ukaj

100 EUR

12 Jan 17:58 Skuter , Prizren

Motorr 125c

700 EUR

09 Tet 19:16 Skuter , Prishtinë

Shitet

850 EUR

Viti: 2011
01 Sht 12:07 Sportiv , Deçan

Biciklet GTX

10 EUR

Viti: 2021
21 Gush 09:09 Terren/Offroad , Deçan

gusunica per motorra 4x4 nga zvicra trac

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2012
18 Gush 19:39 Me katër rrota/ATV , Prizren

Motor

1 600 EUR

Viti: 2010
22 Tet 00:54 Terren/Offroad , Dragash

Atv 250cc

2 200 EUR

Viti: 2021
05 Gush 19:30 Të tjera , Burim

Shitet bicikleta sapo e ardhur nga zvicrra

130 EUR

Viti: 2011
02 Qer 20:57 Skuter , Besianë

Shitet skuteri 50cc ose ndrrohet me tjeter

350 EUR

Viti: 2014
26 Maj 15:49 Sportiv , Prishtinë

Trotinet Elektrik

360 EUR

Viti: 2020
22 Pri 17:32 Motoçikleta (mbi 50cc) , Prizren

Shes tomos Urgjent 100€

100 EUR

Viti: 1994
07 Jan 16:37 Skuter , Rahovec

Expoler 2015 125cc 4t me dogan

Viti: 2015
17 Nën 18:10 Skuter , Rahovec

Expoler speed 125cc 4t 2015 me dogan

Viti: 2015
09 Sht 17:23 Skuter , Prizren

Explorer 50kubik

Viti: 2006
01 Korr 15:56 Skuter , Prishtinë

Skuteri 50cc u shit

500 EUR

Viti: 2014
17 Qer 20:30 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Motorr 4 rrota me dogan

2 100 EUR

Viti: 2011
17 Qer 20:29 Me katër rrota/ATV , Prishtinë

Motorr 4 rritsh 250cc viti 2011 ndrrim me Cross

2 100 EUR

Viti: 2011
25 Maj 20:57 Sportiv , Viti

Shitet bicikleta

500 EUR

Viti: 2020
08 Pri 17:16 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Shitet skuteri

550 EUR

Viti: 2008
08 Pri 04:52 Touring , Prizren

Shitet Motorri

100 EUR

Viti: 2018
23 Jan 21:59 Skuter , Skenderaj

Skuter 80cc

Viti: 2006
02 Pri 16:07 Skuter , Prishtinë

Motor Explorer

Viti: 2014
29 Sht 23:18 Sportiv , Besianë

Bicikla

100 EUR

Viti: 2018
16 Sht 13:17 Sportiv , Mitrovicë

Shes bicikleten e re

35 EUR

Viti: 2018
25 Korr 00:14 Skuter , Prishtinë

Shes Skuter 125cc 2015

Viti: 2015
08 Shk 22:42 Kros/Enduro , Gjilan

kros 150cc-kubikë

700 EUR

Viti: 2009
06 Korr 00:48 Skuter , Prizren

49cc

270 EUR

Viti: 2000
16 Qer 22:33 Motoçikleta (mbi 50cc) , Skenderaj

Shes matorrin Explorer 50

500 EUR

Viti: 2011
26 Mar 21:57 Të tjera , Mitrovicë

Cross explorer 125cc

650 EUR

Viti: 2012
18 Mar 21:21 Kros/Enduro , Gjilan

shitet Krosi 150 kubik

Viti: 2010
18 Mar 09:58 Kros/Enduro , Gjilan

kros 150 kubik

Viti: 2010
17 Mar 22:56 Kros/Enduro , Viti

Kros 150 cc mini

Viti: 2010
15 Mar 20:36 Skuter , Klinë

Shes- SCUTER-Explorer

650 EUR

Viti: 2008
07 Mar 10:00 Motoçikleta (mbi 50cc) , Burim

Ermali

Viti: 2012
27 Shk 19:27 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjilan

Shitet

750 EUR

Viti: 2012
27 Shk 10:00 Skuter , Viti

Skuter 55cc i ardhur nga zvicrra

650 EUR

Viti: 2006
23 Shk 09:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Lipjan

Motorr 4 rrota

1 500 EUR

Viti: 2005
04 Shk 13:30 Motoçikleta (mbi 50cc) , Pejë

Explorer

4 600 EUR

Viti: 2014
05 Tet 19:37 Kros/Enduro , Vushtrri

Shitet Motori mini kros

200 EUR

Viti: 2006
06 Sht 12:54 Të tjera , Gjakovë

Shes biqikleten

Viti: 2014
20 Korr 12:26 Skuter , Drenas

skuter explorer evulution 2

250 EUR

Viti: 2002
02 Korr 09:19 Skuter , Viti

Skuter 55cc i ardhur nga zvicrra

650 EUR

15 Qer 15:11 Sportiv , Vushtrri

Bicikleta

450 EUR

Viti: 2015
04 Qer 21:41 Skuter , Gjilan

Skuter 125cc

400 EUR

Viti: 2008
22 Pri 20:58 Motoçikleta (mbi 50cc) , Gjakovë

Biciklete

60 EUR

Viti: 2002
13 Mar 16:38 Me katër rrota/ATV , Prizren

shitet motori me 4 goma

450 EUR

Viti: 2015

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Explorer Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione