Sprinter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina


Sot 01:16 ,

Mercedes Benz Sprinter 313 cdi

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:35 ,

Golf 3 1.9 TD

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:14 ,

Shes kombi sprinter 208d ndrim i mundeshem

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:48 ,

Audi A7 3.0 tdi Quattro S-line vp 2011 regjistrim

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:03 ,

Golf 7 Tdi BMT DSG U shit flm merrjep

12 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:57 ,

Citroen C3 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:52 ,

Mercedes Benz C200 2015 RKS NDRRIM I MUNDSHEM

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:48 ,

Citroen C4 2.0 Automatik,7 ulse, 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42 ,

Audi A3 Dizel 2.0 Viti 2004 RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:37 ,

VW LT46 2.8TDI DUPLLAK DUPELLKABIN ME DOGAN 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:37 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:37 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:36 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:21 ,

T4 Posa Ardhur Nga Zvicra �������� v.p 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi 127.000 Km Me Liber MAXI 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:20 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 ,

BMW 116i VITI 11.2009 FIKS 1 VIT RKS

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:59 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:58 ,

Shitet pikapi opell kombo i doganuar

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 ,

T4 2.5 tdi 2001 5 ulse me dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:57 ,

Shitet opell vivaro kombi furgon

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:56 ,

Opell vivaro 2007 2.5 tdi maksi me klim 178 km

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:56 ,

T4 5 ulse viti 2000 2750 ero

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:56 ,

T4 me 5 ulse 2.5 Tdi me klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:55 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30 ,

Shitet ndrohet Land Rov Discovery TDV6 2.7 ulse 7

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

Shitet Mercedes ML 270 CDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:03 ,

Peugeot 307

2 666 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:03 ,

Skoda Praktik 2010

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:03 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim