Mitrovicë | Makina | Vetura | BMW | 320

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | BMW 320 | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:03 ,

BMW 320 DIZELL 2.0 XDRIVE VITI 2012 PA DOGAN FULL EXTRA

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:45 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:45 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK 2015 PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 15:44 ,

BMW F30 320D AUTOMATIK SAPO ARDHUR PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:57 ,

Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

555 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 13:57 ,

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 19:16 ,

Bmw

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 21:23 ,

Facelift shitet

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:43 ,

Bmw e 46

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 17:31 ,

Bmw 320D E46

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Mar 08:43 ,

shitet

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 08:42 ,

SHES BMW E46 2.0d 049494549

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Shk 00:32 ,

instagram ne shiitje per biznes

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Shk 17:18 ,

Shes BMW e46

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 20:15 ,

Bmw 320

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 20:41 ,

Shes bmw 320d

Viti: 2000
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
09 Dhj 20:38 ,

Kepuc per femra

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Nën 09:18 ,

BMW 320D

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 20:03 ,

Shiten pjest

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 16:56 ,

Shes Bmw 320D 2.0 Dizel Viti2001 Klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Tet 11:29 ,

Shes Pjes Per Bmw E46 320 b Automatic 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
25 Tet 20:27 ,

Bmw 320d-2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 12:56 ,

BMW 320D E90 FACELIFT RKS ///M-PAKET

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 11:54 ,

BMW 320D

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Tet 16:40 ,

Bmw 320d

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 11:35 ,

Bmw

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 12:11 ,

Shitet Bmw e90 049441340

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 12:34 ,

Shes ose ndëroj- Cmimi sipas marreveshjes

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 00:35 ,

BMW 320D

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 12:49 ,

Bmw 320 i rks automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 11:38 ,

Bmw e30 320i 1984

5 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 11:09 ,

Urgjente

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 22:17 ,

BMW

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 10:54 ,

Shitet ndrrohet edhe me Vetur fahr kombaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 00:05 ,

BMW-320D

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 20:04 ,

BMW 320d Touring

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 13:34 ,

Shes Bmw e46 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 11:52 ,

BMW 320

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 11:29 ,

Bmw 320 dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 20:03 ,

Kepuca GucciMurrci

20 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 20:17 ,

Bmw E46

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 23:32 ,

U SHIT FLM

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:06 ,

Bmw

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 16:38 ,

Shes 4 Gomat 235-55-18

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 16:42 ,

Blej vetura me qmim arsyshem prej 200deri1000

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 12:10 ,

BMW e rrokt

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 21:33 ,

BMW 3

Viti: 2003
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Dhj 19:12 ,

Bmw e46 320d

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Dhj 21:48 ,

BMW 320d

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | BMW 320 | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione