Golf | Dardanë | Makina | Vetura

Audi , 6
Opel , 3
BMW , 3
Hyundai , 3
Nissan , 2
Toyota , 1
TVR , 1
Seat , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Pontiac , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Dardanë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Dardanë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:33 ,

Golf 4 1.8B pa dogane Euro4

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Shes golf 5 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 07:24 ,

GOlf 4 TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Korr 22:23 ,

Golf 7 1.6tdi

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 18:41 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:12 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 07:59 ,

Nisan Navara

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 23:22 ,

GOLF 2

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Korr 09:31 ,

Timon GTI per Golf 7

Histora e veturës

380 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 16:15 ,

shitet golf 1.6 mini turbo

Histora e veturës

670 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 08:07 ,

GOLF 6 2.0 TDI - I DOGANUAR / 1 VIT RKS VP 2009

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 20:12 ,

Suzuki Jimny transporter

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Maj 11:26 ,

Golf 2 dizell regjistrim 6 muj 700€

Histora e veturës

699 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Maj 21:52 ,

GOLF 2 1.6 T.D 5 muj rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 22:18 ,

GOlF2 1.6 T D 4 muj rks

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 15:24 ,

Jetta 1.9

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 09:25 ,

Golf 6 TDI DSG 2012

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 21:58 ,

golf 2 1.6

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 17:42 ,

Shes T6 maxi extra*** uuuu shittt....

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 08:08 ,

Golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 23:29 ,

Golf 2

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Mar 03:43 ,

Golf

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 22:51 ,

golf 2

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:06 ,

Golf 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 16:27 ,

SHITET

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 17:41 ,

Vw golf 3

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Mar 21:05 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 19:53 ,

Golf

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 13:47 ,

Golf 5 TDI 2.0

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 14:23 ,

Shess ndrroj. Gollf 3. 1.4. Benxin plin

Histora e veturës

780 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Shk 21:32 ,

Shitet

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 11:22 ,

VW Golf VII 1.6 TDI Comfortline 4Motion

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 12:52 ,

Golf 4

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Shk 19:08 ,

Golf 2 1.6 dizel

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Jan 12:21 ,

Golf 3 1vitRKS

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Jan 00:29 ,

Golf 4 2003 Pacific 10Muj rks

Histora e veturës

5 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:30 ,

Shitet golf 5 1.9 dizell

Histora e veturës

5 666 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Dhj 19:17 ,

Shitet golf lV.viti 2000: 1.9 naft. Kamjo Automatike

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 14:08 ,

Golf 3

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Nën 22:03 ,

Golf IV 1.9 T(DI) 2 tkuqe

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 15:46 ,

Shitete Golf 2 1.6 benzin

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 09:24 ,

VW Golf 2

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Nën 12:31 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI Viti 2003 i regnistruar rks

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Nën 00:21 ,

Golf 4

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Tet 10:53 ,

Shitetgolf5

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
17 Tet 17:17 ,

GOLF 5 2.0 TDI - 09/2007

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Dardanë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione