Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Escape

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Escape | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Tet 08:48 Vetura , Ferizaj

kombi

2 750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Gush 22:45 Vetura , Mitrovicë

shitet ford transit

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 14:22 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent Ford Escape ne gjendje shume te mire

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 19:34 Vetura , Gjilan

Shitet xhipi Ford escape automatik

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 11:54 Vetura , Pejë

Gjip ford amerikan 2001 rks 1 vit ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 08:15 Vetura , Pejë

Shitet tavolina Perfekt krejt e re.

110 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Pri 16:47 Vetura , Prishtinë

Ford

7 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 00:54 Vetura , Prishtinë

Ford Escape XLS

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 22:21 Vetura , Prishtinë

xhip 4x4 FORD ESCAPE 84000km viti2005

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Sht 16:20 Vetura , Prishtinë

Ford eskape

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 18:02 Vetura , Prishtinë

Trenerka per meshkuj

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Shk 21:04 Vetura , Vushtrri

Ford Escort

170 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Jan 16:23 Vetura , Prizren

Shitet nrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 22:06 Vetura , Prizren

Ford

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 20:14 Vetura , Fushë Kosovë

Shes veture ford dizel 1.8 viti 1999

370 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 12:23 Vetura , Mitrovicë

FORD ESCAPE 3.0 v6

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Pri 10:56 Vetura , Lipjan

Ford

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 17:02 Vetura , Burim

Shitet xhipi 4x4 ne gjendje te rregullt

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 12:00 Vetura , Klinë

Ford pikap

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 23:18 Vetura , Burim

Gjip 3.0 v6 ndrrim 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 05:26 Vetura , Kaçanik

shes ford eskord

400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Nën 08:23 Vetura , Ferizaj

Pikap

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 15:50 Vetura , Lipjan

Shes

600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 18:02 Vetura , Gjakovë

Shitje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Escape | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione