Ferizaj | Makina | Vetura | Jeep

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Jeep | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:18 ,

JEEP GRAND CHEROKEE

3 600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 11:36 ,

Jeep Patriot 2.4I 2011 KM 85830 *I DOGANUAR*

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
06 Maj 11:36 ,

Jeep Comander 3.7i 2008 AUTOMATIK 7 Ulse

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 15:01 ,

jeep

4 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 08:01 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 10:24 ,

Jeep Grand Cherokee 4x4 Iregjistruar rks

4 222 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Jan 12:43 ,

Jeep GRAND CHEROKEE 2.8 TURBO diesel

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Jan 13:40 ,

Jeep Grand Cherokee 2.8 Turbo Diesel

3 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 13:58 ,

Patriot 2.0 CRD Limited

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 22:31 ,

Shitet jeepi

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 14:00 ,

Shitet per pjes, Jeep 2.7

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Nën 12:18 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Tet 14:24 ,

Shitet grandcherokee 2005 Laredo

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Sht 01:00 ,

Jeep shirok

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 17:21 ,

SHITET JEEPI

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Gush 13:35 ,

Jeep

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 10:55 ,

Jeep Patriot 2.0 DIESEL

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Korr 23:01 ,

Veturë në shitje!

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 14:49 ,

Jeep Cammander 3.7 benzin

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Korr 11:16 ,

Jeep cammander

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Maj 12:50 ,

Jeep patriot

10 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Pri 18:59 ,

Jeep Patriot dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 21:36 ,

Kerkoj guma 33x12.5x15/16

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 22:33 ,

Jeep Liberty 2.5 crd

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:00 ,

jeep

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 17:44 ,

Jeep Cheroke

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 15:21 ,

Jeep 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 15:30 ,

Xhip

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 12:53 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 21:57 ,

Jeep patriot limited

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
11 Nën 15:02 ,

Jeep Cherokee

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Nën 16:14 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:54 ,

jep

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Sht 14:42 ,

jeep

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Sht 12:52 ,

shes

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 13:17 ,

Shiten gomat per gjip 15.

300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Gush 02:13 ,

Shes Jeep Cherokee

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Gush 22:45 ,

Jeep Cherooke - Shitet Urgjent Diesel 2002

6 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 18:49 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 09:29 ,

Urgjent

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 20:14 ,

Jeep cherokee special

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 18:06 ,

Xhip

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Mar 21:48 ,

Shitet grand cherocke

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 23:37 ,

Jeep cheeroke

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Mar 21:00 ,

JEEP GRAND CHEROKEE 4.0 BENZIN

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:36 ,

Jeep grand cherokee 4.0 benzin

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 13:44 ,

Jeep Benzin

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Jan 19:26 ,

Jeep

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Jeep | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione