Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Nissan | 200 SX

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Nissan 200 SX | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Dhj 20:31 ,

Korp me qira 18m

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 18:14 ,

Nissan

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 20:07 ,

Shitet Nissan Vanete Cargo 2.3 Diesel

35 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Shk 10:25 ,

Sitet nisani shum shum irujten edhe ishtrenfum

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Jan 20:07 ,

NISSAN 200SX 2.0

2 150 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Nën 12:23 ,

Nissan

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 12:54 ,

Nissan 200 sx

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Qer 19:03 ,

Shitet urigjentisht GJIP NISAN qmimi i voliteshum

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 21:04 ,

Shes kamionin 2.5 dizell nga zvicra

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Jan 14:27 ,

Nissan

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 22:36 ,

Rimorkio

430 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 22:22 ,

Nissan 1.8 16v rks i qlajmruar

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 19:07 ,

Shitet

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Korr 14:24 ,

kombi

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 17:33 ,

Nisan primera slx 1.6

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 14:58 ,

nissan 200sx

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Gush 13:18 ,

Nissan

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 19:04 ,

nissan 200sx

1 890 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Maj 10:33 ,

shitet nisann

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 21:00 ,

nissan 200 sx

1 880 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 01:20 ,

shes ose ndrroj

1 890 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Pri 23:14 ,

shes ose ndrroj

1 890 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 20:05 ,

shes ose ndrroi

1 890 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 17:44 ,

shes ose ndrroi

1 890 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 21:30 ,

Nissan 200sx -90

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 12:50 ,

Shes nisan 2.3 diezel viti2000

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan 200 SX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione