Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 330 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 238
Opel , 56
Audi , 21
Citroën , 5
Peugeot , 5
Škoda , 5
Fiat , 4
Renault , 4
Ford , 3
Daihatsu , 2
Hyundai , 2
Jeep , 2
Mazda , 2
MG , 2
Alpina , 1
Isuzu , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 330,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 330 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:17 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Sot 15:19 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:17 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Peugeot 3008 2.0HDI- Rks 1vjet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Opel Insignia155000km FaceLift 2.0EcoFlex 2015- I Doganuar

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:11 Vetura , Pejë

Opel Insignia 2014Automatik 2.0CDTI Facelift ����

10 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:51 Vetura , Prishtinë

F30 330 XDRIVE M-PACKET

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:01 Vetura , Mitrovicë

Mercedes e 220

55 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:05 Vetura , Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:05 Vetura , Kastriot

Shkoda oktavia 2.0 TDI VITI 2013 FULL OPSIONE

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 09:19 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 7.5 Automatik

17 500 EUR

30 Maj 12:09 Vetura , Mitrovicë

Shes golf 2 dizell 049-180-401

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 09:01 Vetura , Mitrovicë

Isuzu Trooper 2.8 TurboIntercouler

6 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 22:18 Vetura , Vushtrri

Mercedes a clas

18 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Maj 16:11 Vetura , Besianë

bmw 330 d automatik

2 500 EUR

26 Maj 17:01 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 CDI 9G Full Opsion Model 2016 PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 13:48 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI BMT DSG Automatik Model 2013 ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 11:18 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 14:44 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:43 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 12:15 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Maj 23:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 18:13 Vetura , Prishtinë

Mercedes E220 CDI Automatik Avantgarde Full Opsion PA DOGAN

13 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 15:22 Vetura , Prishtinë

Passat B7 2.0 TDI BMT DSG Automatik Me Dogan Model 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 18:14 Vetura , Prizren

Shes Bmw 330xd Diesel Automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 17:07 Vetura , Prishtinë

Bmw 330 xd

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Maj 01:54 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 R Gti

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Pri 17:33 Vetura , Vushtrri

��BMW 330 AUTOMATIK��

3 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Pri 19:54 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 02:51 Vetura , Skenderaj

BMW 330

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 11:59 Vetura , Prishtinë

Peugeot 208 1.4 HDI viti 2013 RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:46 Vetura , Prishtinë

Bmw 330 CI

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Shk 07:28 Vetura , Fushë Kosovë

Fiat ducato regj.6 muaj. Regj. I par rks��

3 240 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 13:21 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:56 Vetura , Prishtinë

Bmw 330 xd

13 Shk 21:43 Vetura , Ferizaj

��•BMW 330•AUTOMATiK Vp-2003-(275 Kmm) NDRRiM��

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 21:43 Vetura , Mitrovicë

Bmw E35 3.0 Diesel M-Paket TwinTurbo

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 11:41 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 17:41 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 13:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI tiptop

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 11:36 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 23:08 Vetura , Prishtinë

VW Golf MK7 2.0 TDI - Pa Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 00:30 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 17:17 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA - 1.7CDTI - 2005 RKS

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 330 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Bmw 330d në kategorinë Vetura | Nissan | Almera
  • BMW 330 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 6
  • BMW 330 në kategorinë Vetura | Nissan
  • Bmw 330 në kategorinë Makina
  • Bmw 330 në kategorinë Vetura | Kia
  • Bmw 330 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 7
  • bmw 330d në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • Bmw 330 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 3
  • bmw 330 në kategorinë Vetura | BMW | 730 | Seri 7
  • bmw 330d në kategorinë Vetura | Audi | A3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione