Guma | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3052
Opel , 980
Audi , 670
BMW , 463
Renault , 279
Ford , 250
Peugeot , 221
Fiat , 180
Citroën , 135
Seat , 116
Škoda , 56
Nissan , 55
Alfa Romeo , 50
Mitsubishi , 45
Hyundai , 44
Acura , 35
Toyota , 34
Land Rover , 34
Jeep , 34
Smart , 31
Kia , 23
Volvo , 22
Mazda , 21
Chrysler , 18
Rover , 18
Honda , 18
Chevrolet , 18
Aixam , 14
Suzuki , 13
Daewoo , 13
MINI , 10
Dacia , 10
Lancia , 9
Alpina , 7
Lada , 5
Saab , 5
Zastava , 4
Artega , 4
Daihatsu , 4
Yugo , 3
Bentley , 3
Subaru , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
Wiesmann , 2
Proton , 2
Ssangyong , 2
Bugatti , 2
MG , 2
GMC , 2
Lexus , 2
Ferrari , 2
Lotus , 1
Hummer , 1
Plymouth , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Grecav , 1
Dodge , 1
Corvette , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Guma,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Guma Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:47 ,

��shes 4 goma me fellne nr.14 te reja M+S ��

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:36 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:36 ,

Audi A4 2.0 TDI AUTOMATIC 103KW/140PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:32 ,

Alfa Romeo 147

1 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:21 ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatik V.p2013 I Doganum I Zvicres

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:15 ,

AUDI A4 2.0 TDI VITI 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

PASSAT B7 2.0 VITI 2011 MANUEL

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:15 ,

TAURAN 2.0 TDI VITI 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:12 ,

Audi 80 dizell 1.6 ka 2 muj rregjistrim

670 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

PEUGEOT 308sw 1.6HDI ME DOGAN 1VIT RKS 2010��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:10 ,

MITSUBISH L200 2.5D 4X4 RKS

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 ,

AUDI A3 2.0TDI 2xSLine STRONIK MATRIX 2017 PA DOGAN ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:00 ,

Shitet opel corza benzin ne gjendje te rregullt

780 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:58 ,

Shitet bmw xdrajv 530

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:23 ,

Renault clio 1.5 dizel rks i ardh prej zvicre

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:22 ,

golf 6 1.6 tdi iposa arudhur nga jasht

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:03 ,

vw t-5 transporter me klim viti 2005 pa dogan

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:54 ,

GOLF 3 DISEL 94 RKS 8 MUAJ KLIME FUNKSIONALE

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:18 ,

vw golf 3 1.9 dizell rks deri ne fund qershorit 92

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:17 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 ,

Shitet VW Polo 6R Viti 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:13 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS 3 MUJ VITI 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:42 ,

TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne DPF vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:42 ,

SEAT ALTEA 2.0 TDI EXTRA I RUJTUN rks

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:40 ,

Passat B7

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:10 ,

Golf 4 T(DI kuqe)

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:32 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Shitet Nissan Terrano 2.7 Dizel

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:15 ,

SHES MERCEDES 300 D VITI 1988 RKS 1 VIT

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

SHES JEETA 2.5 BENZIN AUTOMATIK FULL 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Golf 7 2.0 4x4

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

Shitet peugeot 308

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:10 ,

land rover

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:41 ,

Mercedes C250 Dizell rks 15.09.2021

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:40 ,

Golf5 1.9TDI klimatronik

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:29 ,

Shes mercedes ml 320cdi automatik tiptronik

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:25 ,

Mercedes 190 D

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:04 ,

Shes Seat Ibiza 1.6. TDi. Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:04 ,

She’s Opel corsen 1.3 CDTI viti. 2013 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:03 ,

Shes. mercedesin A clas. Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 ,

Shiten alufellge pere golfe 6.7.N.205.55.16

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:36 ,

Opel Zafira 2.0 DTI Automatik

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:33 ,

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

SHES SEAT ALTEA 2.0 TDI 1 VIT RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

MERCEDES C CLASS 220 DIZEL MODEL ESPRIT RKS KAMERA PARA MRAP

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:36 ,

Golf 5 2.0 TDI

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

Nissan Patrol 3.0 TDI viti 2007

12 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Guma | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Guma guma Guma Guma Guma guma guma Guma guma guma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione