Polo | Rahovec | Makina | Vetura

Fiat , 2
Opel , 1
Pontiac , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Polo,kategori Vetura,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Polo Të gjitha | Vetura | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Mar 18:25 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Shk 12:04 ,

VW Polo 2008

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:57 ,

Shitet Caddy 2.0 SDi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 18:02 ,

Caddy 2.0 SDI

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 12:11 ,

Shitet Polo R model ne gjendje prefekte 2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 14:06 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

900 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 14:05 ,

Shitet Urgjent!

Histora e veturës

1 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 17:33 ,

Pollo 1.4 dizell 2002

Histora e veturës

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Maj 13:13 ,

Shitet VW Polo 2010 1.2 Diesel (Nuk bej nderrime)

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Shk 20:50 ,

Ska euro KERKOJ VETURE AUTOMATIK DERI 1000

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 12:13 ,

Vw polo 1.4 benzin 2003

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 18:33 ,

Me dogan

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 14:30 ,

I Doganuar

Histora e veturës

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 22:20 ,

Shitet polo Tdi

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 19:28 ,

VW Polo 1.2 Benzin

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 19:44 ,

Shes polo

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 21:25 ,

Shitet Polo 1.9 Diesel

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Korr 21:20 ,

VW Polo dizel

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 23:13 ,

shitet polo

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:38 ,

VW Polo 1.6

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 00:17 ,

Shitet polo

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 19:47 ,

VW polo 1.4 Benzin

Histora e veturës

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 09:03 ,

VW Polo me tabela rks

Histora e veturës

6 030 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:36 ,

Polo 1.4 benzin

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Gush 14:52 ,

SHITET

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 23:16 ,

Shitet Polo 1.9 sdi

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Korr 13:49 ,

polo

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Korr 15:29 ,

VW Polo Automatik 1.4 (Nderrim me Sprinter)

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 21:33 ,

polo

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 16:16 ,

Polo 1.2 trend

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Pri 22:48 ,

Per Pjes

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Mar 20:27 ,

VW Polo benzin automatik ...aksijon 2dit zbritje

Histora e veturës

2 289 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 23:51 ,

polo 1.3 benzin rks 1.6.17

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 19:52 ,

Shes Passat 1.9

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Jan 13:56 ,

polo

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 16:36 ,

Fiat

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 17:06 ,

polo

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Nën 23:39 ,

VW Polo 1.4 benzin 16v

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Sht 20:16 ,

polo

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 18:17 ,

VW Polo -00

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 13:01 ,

polo

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 19:22 ,

VW Polo -00

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 10:25 ,

polo

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Gush 22:33 ,

polo

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Gush 00:14 ,

polo

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Korr 05:21 ,

polo

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 06:09 ,

VW Polo -00

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Korr 06:13 ,

shitet polo

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Polo | Të gjitha | Vetura | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Polo Polo Polo Polo Polo Polo Polo polo Polo Polo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione