Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 830
Golf Plus , 12

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:19 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:13 ,

Shes golf 4 TDi 1.9 pa dogane

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:55 ,

Golf 4

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 07:12 Shitorja ,

VW GOLF 7 GTD-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 23:40 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 11:16 ,

Shitet Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 21:37 ,

Golf 4 1.9

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 17:37 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 17:02 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje shum te mir

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:33 ,

Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 08:27 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje shum te mir

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 14:48 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 10:40 ,

Shes golfin 1.9 rks 10 muj

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 18:29 ,

shes

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 14:10 ,

Shes Golf 3

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 19:26 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:36 ,

Golf 2 1.9 dizel

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
01 Pri 20:35 ,

Golf Plus 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:53 ,

Golf plus

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 20:28 ,

Golf 2 1.9 Diesel

1 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 16:36 ,

Golf 4 1.9 TDI

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 01:13 ,

Golf 3 1.9tdi

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:59 ,

Golf 3 1.9 tdi

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:50 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:21 ,

Blej vetur pa dogan euro 4 2000-2006

1 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 21:04 ,

Shes Golf 4

3 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Mar 13:09 ,

Golf 3

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Mar 23:49 ,

Golg 2

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 19:24 ,

Shes gollf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 22:03 ,

Shes gollf 5

5 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 18:09 ,

Golf 3 1.9tdi Ac klime

2 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 22:41 ,

Ndrroj Golfin 3 1.9 tdi shtoj pare

Viti: 1996
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Shk 09:45 ,

E Shes

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 14:14 ,

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 13:41 ,

Shitet Golf 5 2.0 diesel Rks

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 19:01 ,

Gollf 3

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 10:48 ,

VW Golf 3 dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 10:35 ,

Golf 2

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Jan 10:35 ,

Golf 2

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Jan 15:20 ,

shes

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 23:09 ,

golf 4

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:25 ,

Golf 2

250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 22:16 ,

Golf 3

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 11:37 ,

golf 4

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 09:39 ,

shite golfi 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Jan 09:08 ,

Golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 10:46 ,

Golf 4 1.9 TDI

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 23:28 ,

Shitet Golf 2 1.6dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 00:39 ,

Golf 2

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione