Klinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 844
Passat , 286
T3 , 7
T4 , 237
T5 , 27
T6 , 3
181 , 5
Amarok , 1
Beetle , 5
Bora , 17
Caddy , 103
CC , 4
Corrado , 4
Crafter , 6
Eos , 1
Fox , 3
Jetta , 34
Käfer , 1
LT , 17
Lupo , 8
Polo , 52
Routan , 1
Scirocco , 1
Sharan , 21
T2 , 56
Tiguan , 5
Touareg , 10
Touran , 21
up! , 1
Vento , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Klinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Klinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:50 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:50 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

Golf 4

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:15 Shitorja ,

Passat

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:13 ,

VW CEDI PIKAP 1.9 TDI DSG AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:48 ,

Transportes T6

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 03:26 ,

Touran 1.6 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 10:58 ,

Bora 1.9 tdi 74 kw

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 07:12 Shitorja ,

VW GOLF 7 GTD-2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Maj 21:24 ,

shes lt 2.5 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 21:23 ,

shes w crafter me dugan te pagume

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 21:22 ,

shes w crafter isapo ardhur nga gjrmanija

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 20:16 ,

Shitet pasati turbo dizel

500 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 23:40 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 19:20 ,

Gani

31 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:19 ,

VW T4 Kamionet 2 par ulse

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 11:03 ,

tiguan ndrrim me bager

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:23 ,

Shitet kombi T3/T2 Multivan

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:22 ,

Shitet VW Beetle(Buba)

2 999 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 22:22 ,

Shitet VW Beetle(Buba)

1 499 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Maj 16:13 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 09:16 ,

Passat 1.9TDI

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Maj 11:16 ,

Shitet Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:33 ,

Vw transporter

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 18:45 ,

Caddy

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Pri 17:33 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT VITI 96

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 21:37 ,

Golf 4 1.9

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 22:07 ,

SHES PASAT 1.9 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:19 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 17:37 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Pri 10:56 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 20:30 ,

shitet

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 17:02 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje shum te mir

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:33 ,

Golf 2

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 08:29 ,

pasat

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 13:26 ,

Kombi t4

2 000 EUR

16 Pri 08:27 ,

Shitet Golf 2 ne gjendje shum te mir

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 17:41 ,

Shes passat B5 2003 automatik 1.9 T(DI) tkuqe

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 00:40 ,

Vw sharan

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 10:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
12 Pri 13:25 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 09:34 ,

Pasat 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 14:48 ,

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 09:53 ,

SHES KOMBIN T4

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 10:40 ,

Shes golfin 1.9 rks 10 muj

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Pri 18:29 ,

shes

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 14:10 ,

Shes Golf 3

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Pri 19:26 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 16:36 ,

Golf 2 1.9 dizel

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Klinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione