Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:22 ,

T4 automatik 2.5 tdi me klim 176 km

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:21 ,

T4 2.5 tdi me 5 ulse

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:14 ,

VW T-4 Me 5 ulse - Me dogan - viti 2000

3 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 ,

shitet dhe ndrrim i munshem t4 1.9dizel viti 94

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:16 ,

kamionet t4 1.9dizel shitet ndrrohet

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:07 ,

Kombi t4 1.9Dizel 93

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:26 ,

Vw T4

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:15 ,

Vw T4 2.5 TDI Viti Prodhimit 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:43 ,

Kamione T4 2,4 dize

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:59 ,

Kombi FRIGO

3 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 00:11 ,

Shitet Kamioneta VW T4 2,5 tri ant Kiper

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:44 ,

T4 1.9 turbo dizell 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 21:40 ,

T4 2.4 viti 99 dizell

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:49 ,

SHES KOMBI T4 TURBO DIZEL 1.9 RKS

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:45 ,

vw t4 multivan 1.9 TD

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 ,

kombi T4

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:55 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 17:50 ,

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG I Doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:42 ,

KOMBI 8 + 1 ULSEE 1.9 DISEL

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:16 ,

Shitet Ndrrohet Kamjonet T4 1.9 Disel Rks me 2 par Ulse

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:54 ,

VW T4 2.5 tdi 98 8+1 ulse rks 9 muj

50 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:39 ,

Vw T4 2.5 TDI transporter - pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 ,

T4 1.9 TDI - RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:49 ,

Vwt4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:59 ,

Ushit flm egzoft ������

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:54 ,

Kombi t4 2.5 tdi

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:16 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 18:42 ,

Kombi T3-T4 2.4 Dizell RKS 9 Ulse Librez

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:49 ,

T4 2.5 tdi Transporter

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:49 ,

T4 2.5TDI Transporter

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 16:40 ,

Kobi 1.9 ithjesht osht

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:01 ,

U shit. Flm merrjep.

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:26 ,

Kombi t4

2 000 EUR

16 Pri 10:44 ,

VW T4 1.9 Turbo Disel RKS

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 09:07 ,

Vw kombi t3 1.9 TDI 93 rks 6 muj

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 08:42 ,

T4 Kombi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 07:55 ,

Pasqyre T4 99 viti

50 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Pri 21:35 ,

vw Kombi t4 Cedy ndrrim opel combo me use

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 20:55 ,

Gjilan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 15:26 ,

Shitet T4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Pri 13:24 ,

Kombi t4

2 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Pri 13:20 ,

shitet kombi t4

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
15 Pri 12:52 ,

Shitet Kamioneta T4 Dizel 2.4

2 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:50 ,

VW T4 1.9 DISEL 8 ULESE

1 999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 18:55 ,

kombi t4

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 17:15 ,

Kombi T4

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 15:43 ,

Shitet kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 11:05 ,

Kamionet T4 2.4 Diesel RKS

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 10:45 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione