1.6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:19
Linku:
,

Peugeot 308 karavan

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 14:58
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
01 Maj 12:15
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

15 100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Maj 17:57
Linku:
,

VW Golf 7.5 DSG new model

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 13:15
Linku:
,

Golf VI City Van

6 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 11:52 ,

Polo 1.6 Diezel

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:52 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:52 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 ,

Polo

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:52 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:51 Shitorja ,

Vw Golf 7 1.6 TDI Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:50 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:48 ,

Golf 1.6 Dizel

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:47 ,

GOLF 7 FACELIFT 2017 1.6 AUTOMATIK ���� ����

14 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:47 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:45 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 MODEL TEAM DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

GOLF 6 1.6 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 ,

Shes veturen cıtroen xsara pıcaso 1.6 hdi

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

Polo 1.6 R6

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:40 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:40 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI DSG AUTOMATIK MODEL EXTRA

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:40 ,

GOLF VII 1.6 TDI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 ,

SHKODA FABIA 1.6 TDI 2011

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:39 ,

TOURAN AUTOMATIK 1.6 TDI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

PEUGEOT 308 SW 1.6 HDI nga CH -2010 ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:36 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:33 ,

Golf 6 1.6 Tdi Model Match pa dogan

5 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:33 ,

shitet Taurani

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:32 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI START STOP DISTRONIK KAMER RKS -2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:28 ,

GOLF 7 1.6-TDI ME DOGANE DHE HOMOLOGIM

9 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

Shes Seat Ibza 1.6 TDI viti 12 muji 2012 ME dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:21 ,

Opel Astra 045693540

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:19 ,

Ford Focus 1.6 Benzin RKS 2 muj Klima A/C

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:19 ,

Skoda Rapid 1.6 TDI 2013 (1 vit RKS)

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:18 ,

shitet golf 7 2014 pa dogan

7 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Shitorja ,

VW Passat B8 Variant 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 ,

Shitet Vetura Golf 2 Tip Top ��

590 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:11 ,

Golf 2 1.6 dizel rks 2 muaj boj nderrim

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

Skoda Roomster

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:11 ,

Golf 7 1.6 TDI blumotion 195 mij me liber

9 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI blumotion i sa po doganuar 2013

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:10 Shitorja ,

Peugeot 508 HDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:09 ,

• Golf 7 Tdi Dsg FACELIFT Highline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:09 Shitorja ,

Audi A3 Sedan S-Line 1.6 TDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:09 ,

VW POLO 2011 1.6 TDI NGA ZVICRRA PA DOGAN

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.6 1.6 1.6 1.6 1.6 TDİ 1.6 1.6 1.6 1.6 1.6

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione