Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

308 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 308 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 308 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 05:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar
Sot 06:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100m2 me qira në lagjen Pejton.

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar

Sot 09:44 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prizren

Peugeot 308 Allure 2017 Automatik 1.6

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:07 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

Petho 308

15 800 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:10 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 SW

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:05 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:55
Linku:
Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banesë 100m2 me qira në lagjen Pejton.

850 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 05:34
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

PEUGEOT 308 GT-LINE EDITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 02:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 - 2011 - 150,000 km, ne gjendje shume te mire

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

Mercedes e 220

28 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:27 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 -2.0 TDI-Automatik-190mi klm

14 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:10 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Lipjan

peugeot 308

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:20 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

PEUGEOT 308 1.5D 8G TRONIC 2020 •ALLURE•

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Pjese per Peugeot 308 1.6 hdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Pjesë per Peugeot 307

Dje 05:38 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Lipjan

peugeot 308

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi 1.9 turbo dizel

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:19 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Range Rover Sport Diesel 3.6 V8 Facelift 2011 Autobiography

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:49 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Shitet Peugeot 308 2.0 dizell

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 04:47 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Sprinter 308 CDI HEBEBIN DOGAN 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 04:38 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prizren

Peugeot 308 Sw Allure 1.5 Hdi - 131ps Automatik

15 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 04:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prishtinë

Kombi 1.9 turbo dizel

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Maj 23:45 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Besianë

Audi A8 3.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 21:39 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Vushtrri

Peugeot 308 1.6 Hdi

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 21:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

Peugeot 308 1.6 hdi 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:15 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prishtinë

Range Rover Sport HSE Facelift 2011 Autobiography

16 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:08 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

PJESE PER PEUGEOT 308 16V HDI 2.0 DIESEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:27 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 16:23
Linku:
Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 16:10 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Vushtrri

1 FELLNE PEUGEOT 307 308

26 Maj 15:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Gjilan

Branik mbrapa Polo

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Maj 15:39 Vetura  ·  Mazda  ·  3  ·  Gjilan

Branik para Mazda 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Maj 15:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Klinë

Peugeot 308 2020

14 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 15:06 Vetura  ·  Audi  ·  Q7  ·  Pejë

Audi Q7 3.0 2016 S-Line Matrix

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Maj 14:27 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shesmi pjes per pezho 308 viti 2016

26 Maj 14:25 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Gjilan

Shesmi pjes per pezho 308

24 Maj 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 11:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

Peugeot 308 1.6 Dizell 2011 , ne gjendje shum te mir

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 11:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Mitrovicë

Shitet peugeot 308 viti 2016.2.0 hdi 150 hp automatik

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Maj 20:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi  ·  Pejë

KODI 5 SHITET TOKA 9.5 ARI /PEJË ASLLAN QESHME

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 308 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

308 308 308 308 308 3080 308 308 308 308

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione