Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 320 E 46 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 320 E 46 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 320 E 46 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 18:09 Telefon fiks  ·  Prishtinë

SHES TELEFONA FIKS

30 EUR

06 Mar 23:50 Kompjuterë (komplet)  ·  Lap Top/Notebook  ·  Apple  ·  MacBook Pro  ·  Prishtinë

Shes Llaptop Apple MacBook Pro

2 200 EUR

26 Dhj 13:30 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Suzuki Burgmann 400 ccm³

25 Dhj 15:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  KTM  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

KTM Duke 200

04 Nën 21:11 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Drenas

Bmw 320 D 2.0 Disel extrem e ruajtur 046/808/808

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Gush 11:04 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Zubin Potok

BMW E46 320€

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 03:59 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

Shiten fellnet 17 bmw 320 e46

1 EUR

23 Qer 12:43 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Bmw e 46 320

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 09:07 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Malaguti 49 ccm³

08 Maj 01:51 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

shitet skuteri Piaggio Zip 49ccm³

21 Pri 15:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Tell Logik 125 ccm²

21 Pri 15:11 Moped (nën 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Yamaha Aerox NS50 Naked

21 Pri 15:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Markë tjetër  ·  Aerox  ·  Prishtinë

Honda MTX 125

23 Dhj 15:26 Vetura  ·  Fiat  ·  Scudo  ·  Ferizaj

Shitet pikapi Fiat scudo

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 19:56 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Mitrovicë

Citroen C3

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 16:59 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Drenas

BMW 320 D 2015 AUTOMATIK 8 SHPEJTSI

12 450 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 18:23 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Drenas

BMW 320 D MPACKET FULL EXTRA

10 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 04:57 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw E46

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Dhj 13:58 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Ferizaj

FASADER MALLTER,RENOVIME, KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 13:58 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Ferizaj

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Maj 14:33 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Pejë

Bmw 320 46 2.0 Dizel rks shum i rujtur 049585350

3 499 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 15:12 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Gjakovë

Shitet bmw 320 e 46

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:54 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Ferizaj

FASADER, MALTER, RENOVIM KNAUF , GLET, NGJYROSJE

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Nën 22:07 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

Bmw 320 e46 2.0 dizell

3 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Sht 23:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

bmw 320 e 46

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 21:45 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

bmw 320 e 46 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 14:00 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

Bmw 320 e46 150 ps 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 17:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Ferizaj

Mercedes Benz GL

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Tet 19:38 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Ferizaj

U SHIT MOTIIIIIII

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 17:23 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

Shitet Bmw 320 - E46

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 12:51 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

bmw

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Tet 09:57 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

bmw 320 d

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:35 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

shitet bmw 320 dizell e 46

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 20:51 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy J3  ·  Prishtinë

Samsung Galaxy J3 2017 i ri SUPER QMIM !

115 EUR Price Reduced

24 Maj 19:04 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Ferizaj

Audi 90 1.6

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 18:42 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

bmw 320 03

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 19:53 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Ferizaj

Audi 90 1.6

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 21:49 Vetura  ·  Audi  ·  90  ·  Ferizaj

Audi 90 1.6 Dizell

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 320 E 46 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione