C220 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 09:13
Linku:
Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI 2016 AMG LINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:15
Linku:
Shitorja ,

MERCEDES C 220 CDI AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:51 ,

MERCEDES C220 CDI FACELIFT AUTOMATIK

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:46 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:44 ,

Mercedes Benz C220 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:32 ,

Mercedes C220

8 300 EUR Price Reduced

Sot 10:27 ,

Mercedes 190 Dizell Automatik

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 ,

Audi A4 1.8 turbo Automatik S-line Urgjent

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

Mercedes C220 Bluetec CDI AMG Line-Full Opcione

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:01 ,

MERCEDES C220 EVO 2005 RKS

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Mercedes C220 AMG Packet 4 Matic 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:56 ,

Mercedez c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:43 ,

mercedes e 220 automatik 2011 rks 7muj full tiptop

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:36 ,

Mercedesi c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:34 ,

SHES MERCEDES C220 CDI AUTOMATIK 2004 RKS TIP TOP

5 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë All Category
  • C220 në kategorinë Vetura
  • c220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • C220 në kategorinë Vetura
  • c220 në kategorinë Vetura
  • c220 në kategorinë Vetura
  • c220 në kategorinë Vetura

Në fillim