Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërko vende të lira pune

Jeni duke kërkuar punë? Platforma MerrJep.com iu mundëson të kërkoni punë dhe të gjeni vende të lira pune në mesin e mijëra shpalljeve për konkurse pune brenda dhe jashtë Kosovës.


Kërko punën ideale në MerrJep.com apo regjistroni shpallje në formën "kërkoj punë" dhe gjej punë në fusha të ndryshme si arkitekturë, social media, pastrim, industri, transport, prodhimtari, agjent shitjeje, arsim, teknologji etj.

Dje 23:01 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vushtrri

SHITET TOKA

Dje 22:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Mitrovicë

Urgjent e SHES TOKEN

Dje 22:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

SHITET TOKA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 18:54 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

Seat Leon 2015 2.0 TDI Manual RKS Gjendje PERFEKTE

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  up!  ·  Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 FACELIFT RKS Me Klimë PERFEKTE

8 250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Prishtinë

VV Golf 7 Plus Sportsvan 2015 1.6 TDI Automatik RKS Perfekte

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T6 Kombi  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi T6 Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent a Car Kombi Ford Transit Custom Me 9 ulse 049/883-399

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:50 Shitore Të tjera  ·  Deçan

Papuqe per kocka e re 90KG Honda

550 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 12:39 Shtëpi  ·  Prishtinë

Shitet shtepia afer rruga A ne lagjen Mati-1

180 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Dje 10:56 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Izolim i kulmit

Dje 10:56 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me knauf

Dje 10:56 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Renovo shtëpinë tënde

Dje 10:56 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Dekore prej Knaufi

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me keramik

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Dekore prej Knaufi

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Suvatim

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

RENOVIM i TERSISHEM

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Renovo shtëpinë tënde

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Dekore me knauf

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

PUNIME ME KNAUF

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punime me keramik

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punimi i Knaufit

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Izolime me stiropor

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Ngjyrosje e Fasades. MOLER

Dje 10:02 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Veshja e mureve me knauf

Kërkoni oferta dhe vende pune brenda dhe jashtë Kosovës. Gjeni mijëra konkurse pune për pozita të ndryshme të shpallura në MerrJep.com.


Nëse jeni duke kërkuar punë dhe nuk mund të gjeni pozita të hapura në profesionin tënd, mjafton të regjistroni një shpallje pune dhe të promovoni vetën tuaj.


Kërko punë në MerrJep.com


Kërko oferta pune dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.


Gjeni oferta të shumta pune në fusha të ndryshme si ndërtim, arkitekturë, restorante, bare, kujdes dhe pastrim, industri, agjent për shitje, transport dhe distribuim, prodhimtari, shitore, administratë, turizëm, marketing, bujqësi punë nga shtëpia dhe pozita tjera.


Mundësi të shumta punësimi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Gjilan, Pejë dhe gjithë Kosovën. MerrJep.com iu mundëson punëkërkueseve të kenë qasje sa më të lehtë në tregun e punës.


Shpall punë në MerrJep.com


Nëse jeni në kërkim të një pune në pastrim, kujdes, mësimdhënie, kontabilitet, financa, mjekësi, por ende nuk e keni gjetur atë, MerrJep ju vjen në ndihmë duke ju ofruar mundësinë të regjistroni shpallje FALAS! Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftësitë tuaja dhe prisni që rekrutuesit të ju kontaktojnë.


Në mënyrë që shpallja juaj të jetë sa më e suksesshme, ne ju rekomandojmë ta formatoni atë në formën e duhur. Duke filluar nga titulli i cili duhet të përmbajë frazën "kërkoj punë" si dhe profesionin apo fushën tuaj të kualifikimit si në këto raste: "kërkoj punë kujdestare për të moshuar", "kërkoj punë kamarier","kërkoj punë infermiere", "kërkoj punë në Gjermani", "kërkoj punë kujdestare për fëmijë" etj.


Si të kërkoni punëtorë në MerrJep.com?


Kërkoj punë - është një nga frazat më të kërkuara në MerrJep.com. Kjo, për shkak se çdo ditë e më shumë njerëzit po e përdorin faqen tonë për të rënë në kontakt me rekrutuesit apo kompanitë që kërkojnë punonjës.


Por, si të gjeni punonjësin që po kërkoni? Me MerrJep.com tashmë është shumë e thjeshtë! Mjafton të filtroni shpalljet në bazë të opsioneve të kërkimit apo të shkruani në kutinë e kërkimit "kërkoj punë" për të gjetur shpallje të postuara nga personat të cilët janë në kërkim të një pune brenda dhe jashtë Kosovës.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione