Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kërko vende të lira pune

Jeni duke kërkuar punë? Platforma MerrJep.com iu mundëson të kërkoni punë dhe të gjeni vende të lira pune në mesin e mijëra shpalljeve për konkurse pune brenda dhe jashtë Kosovës.


Kërko punën ideale në MerrJep.com apo regjistroni shpallje në formën "kërkoj punë" dhe gjej punë në fusha të ndryshme si arkitekturë, social media, pastrim, industri, transport, prodhimtari, agjent shitjeje, arsim, teknologji etj.


Sot 16:22 Të tjera , Prishtinë

Shitet maqina me uje te nxehte

630 EUR

Sot 16:21 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira Banesa e re, te Albi Mall, Veterrnik

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:14 Banesa , Vushtrri

Ofrohet për qira Lokali në Qendër të Vushtrrisë - 240m2

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:12 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:01 Banesa , Prishtinë

Ofrohet për qira banesa moderne në Veternik

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 12:22 Punë Të tjera , Prizren

KERKOJ PUNE

Sot 11:58 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

Sot 11:58 Të tjera , Ferizaj

Instagram Followersa

Sot 06:07 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999

Kërkoni oferta dhe vende pune brenda dhe jashtë Kosovës. Gjeni mijëra konkurse pune për pozita të ndryshme të shpallura në MerrJep.com.


Nëse jeni duke kërkuar punë dhe nuk mund të gjeni pozita të hapura në profesionin tënd, mjafton të regjistroni një shpallje pune dhe të promovoni vetën tuaj.


Kërko punë në MerrJep.com


Kërko oferta pune dhe shpallje për vende pune në mesin e mijëra shpalljeve për punë në MerrJep.com.


Gjeni oferta të shumta pune në fusha të ndryshme si ndërtim, arkitekturë, restorante, bare, kujdes dhe pastrim, industri, agjent për shitje, transport dhe distribuim, prodhimtari, shitore, administratë, turizëm, marketing, bujqësi punë nga shtëpia dhe pozita tjera.


Mundësi të shumta punësimi në Prishtinë, Prizren, Fushë Kosovë, Ferizaj, Gjilan, Pejë dhe gjithë Kosovën. MerrJep.com iu mundëson punëkërkueseve të kenë qasje sa më të lehtë në tregun e punës.


Shpall punë në MerrJep.com


Nëse jeni në kërkim të një pune në pastrim, kujdes, mësimdhënie, kontabilitet, financa, mjekësi, por ende nuk e keni gjetur atë, MerrJep ju vjen në ndihmë duke ju ofruar mundësinë të regjistroni shpallje FALAS! Mos prisni thirrjen e rekrutuesit, por shfaqni aftësitë tuaja dhe prisni që rekrutuesit të ju kontaktojnë.


Në mënyrë që shpallja juaj të jetë sa më e suksesshme, ne ju rekomandojmë ta formatoni atë në formën e duhur. Duke filluar nga titulli i cili duhet të përmbajë frazën "kërkoj punë" si dhe profesionin apo fushën tuaj të kualifikimit si në këto raste: "kërkoj punë kujdestare për të moshuar", "kërkoj punë kamarier","kërkoj punë infermiere", "kërkoj punë në Gjermani", "kërkoj punë kujdestare për fëmijë" etj.


Si të kërkoni punëtorë në MerrJep.com?


Kërkoj punë - është një nga frazat më të kërkuara në MerrJep.com. Kjo, për shkak se çdo ditë e më shumë njerëzit po e përdorin faqen tonë për të rënë në kontakt me rekrutuesit apo kompanitë që kërkojnë punonjës.


Por, si të gjeni punonjësin që po kërkoni? Me MerrJep.com tashmë është shumë e thjeshtë! Mjafton të filtroni shpalljet në bazë të opsioneve të kërkimit apo të shkruani në kutinë e kërkimit "kërkoj punë" për të gjetur shpallje të postuara nga personat të cilët janë në kërkim të një pune brenda dhe jashtë Kosovës.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione