Led | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Led,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Led Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:03
Linku:
,

Vetura eshte shitë, faleminderit Merrjep

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 10:28
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:19
Linku:
,

Audi A4 2.0 190 PS Quattro

11 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:14 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:10 ,

ASTRA GTC *PA VREJTJE* VITI 2012 RKS 1 VIT

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:05 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:55 ,

Audi A4 2.0 Tdi 2009 6 Shpejtsi S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:55 ,

Golf 7 2.0 Tdi 2013 6 Shpejtsi Highline Full Opsion

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:54 ,

Audi A4 2.0 Tdi Automatik 2009 Full Opsione

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 ,

Shitet BMW 218 Active Tourer 2017, super gjendje!

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

BMW F10 520D AUTOMATIK FULL EXTRA PA DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:07 ,

Bmw 525d xdrive 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 ,

GOLF 6 GTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 ,

BMW 116 D SPORT-LINE ( 2.0 )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:06 ,

MERCEDES BENZ A200 AMG-LINE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:06 ,

MERCEDES BENZ C200 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:58 ,

Mercedes Benz C 350 Amg Viti 2012 pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

MERCEDES BENZ E300 CDI 2014 RKS

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

* BMW 320D M/SPORT FACELIFT RKS

16 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:42 ,

shitet GOLF VI ( i sa po ardhur )

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

AUDI A3 TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:11 ,

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:04 ,

VW GOLF 7 FACELIFT 1.6/85KW XENON LED KAMER 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:54 ,

Mercedes B200 Automatik Pano xenon led kamer 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:51 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:35 ,

Gol 5

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:30 ,

SHITET GOLF 4 BENZIN AUTOMATIK RKS 6MUAJ

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:10 ,

Shes Veturen Golrf 6 Karavan

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:03 Shitorja ,

Bmw 118d Automatik facelift Bi-xenon LED

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:00 Shitorja ,

Mercedes C200 cdi exclusive automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:55 ,

Shitet ose nderrohet Volvo XC60 D5

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:26 ,

Golf 2.0 Tdi four motion

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 ,

Mercedes B200 CDI Automatik 7G, kamere, dogane dhe homologim

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

NISSAN X-Trail 2.0 dCi 177 KF TEKNA 4WD-Automatik

24 000 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:07 ,

BMW X3 35 D AUTOMATIK TWIN TURBO 313 PS PANO BIXENON LED 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:05 ,

BMW 740D xdrive 320ps 2016 M-packet BLACK EDITION

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04
Linku:
,

Shitet SKODA KAROQ 2018 FULL EKSTRA

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Led | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

ledion ledion ledion ledion Led

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione