Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okey - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okey , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Okey Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Shk 11:26 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Ferizaj

Seat Altea Xl 1.6 Diesel, Manual

2 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:19 Makina dhe Vegla  ·  Dardanë

Plaku

150 EUR

22 Jan 23:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 400  ·  Ferizaj

��❗️i SHiTUR ����

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 05:01 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Prishtinë

Samsung s10+

170 EUR

31 Tet 17:56 Telefona celular  ·  Samsung  ·  Galaxy S10+  ·  Prishtinë

Samsung S10+

170 EUR

03 Shk 19:52 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Prishtinë

shitet citroeni

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 03:34 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8  ·  Mitrovicë

Shitet iphone 8

165 EUR

03 Jan 16:06 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 7  ·  Therandë

Iphone 7

130 EUR

22 Mar 20:39 Telefona celular  ·  Apple (Iphone)  ·  iPhone 8 Plus  ·  Prishtinë

iphone 8 plus

250 EUR

01 Sht 09:59 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Prishtinë

Syze dielli

90 EUR

03 Qer 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Drenas

Wv Caddy vp.07 160mi-km

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 17:43 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Lipjan

Urgent

530 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gush 06:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Flm Merrjep ësht shit golfi

2 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 13:52 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Skenderaj

Urgjent vectra 2.0

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 17:08 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Prishtinë

IPET ME QIRA-NDERTIM RI.

150 EUR

06 Jan 13:46 Të tjera  ·  Prizren

Bilardo

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okey | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione