Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Radi - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Radi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Radi Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:16 Vetura  ·  Opel  ·  Frontera  ·  Gjilan

Opel Frontera 2.2 dizel Automatik

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 09:28 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Silver Radio - 1980

50 EUR Price Reduced

23 Maj 09:28 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Radio SIEMENS - 1983

50 EUR

20 Maj 15:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat 3c 1.9 dizel 2006g

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 18:13 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Lipjan

KRUNJAČ LIFAM

160 EUR Price Reduced

18 Maj 17:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat b6 1.9 dizel

5 250 EUR

18 Maj 03:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Lipjan

Radio per Ford

45 EUR Price Reduced

06 Maj 23:38 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Radi

20 EUR

06 Maj 23:38 Pajisje Audio  ·  Radio/Stereo sistem dhe tjera  ·  Sony  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Radi

20 EUR

29 Pri 18:20 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Gjilan

Opel meriva 1.7 diz 2005 god

2 900 EUR

25 Pri 08:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Pri 14:44 Vetura  ·  Suzuki  ·  Alto  ·  Gjilan

Suzuki 2011 god 1.0 benz

3 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 18:02 Vetura  ·  Toyota  ·  4-Runner  ·  Ferizaj

Shitet Gjipi 4x4 offroad

8 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 00:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Ferizaj

Golf 5 plus 1.9 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 01:46 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Të tjera  ·  Gjakovë

Radio

250 EUR

19 Shk 15:46 Instrumente dhe Pajisje muzikore  ·  Të tjera  ·  Kastriot

Pojacalo za gitaru

60 EUR

28 Jan 14:52 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Shitet Vetura

9 600 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 16:15 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Lipjan

Motor pezo 125 kubika

19 Jan 13:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Ferizaj

Tauran Edition DSG 7 ulse

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 20:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Shtërpcë

Citroen c8

600 EUR Price Reduced

15 Jan 20:19 Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Klinë

Shes fiat bravon 1.4 benzin rks edhe 5 muj

600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Jan 01:23 Vetura  ·  Mazda  ·  6  ·  Gjilan

Mazda 6

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Dhj 17:34 Banesa  ·  Prishtinë

Banesa 55,54+48m2 Prishtine Bregu i Djellit shitet

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Dhj 20:40 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prizren

Opel Corsa 1.5 Japan

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Dhj 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 5 Automatik 2.0 vini 09-2004 model 2005

7 000 EUR

10 Dhj 17:30 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Gjilan

Seat

3 500 EUR

06 Dhj 19:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Vento  ·  Gjilan

1550

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 09:27 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Audia A4 1.9 TDI Bejm ndrrim

1 EUR

27 Nën 08:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pajisje zëri dhe video për makina  ·  Skenderaj

Radi RCD210

19 Nën 22:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Gjilan

Touran

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 18:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Kaçanik

Radi per golf 5 passat touran

40 EUR

11 Nën 19:22 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Lipjan

Corsa b 1.4 benzin

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 19:57 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Shitet Audi A4 1.9 TDI Ndrroj

123 EUR

07 Nën 11:34 Të tjera  ·  Viti

Radi sony

20 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Radi | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione