Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shitet lire 1.9 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Makina , 30
Të tjera , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shitet lire 1.9 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet lire 1.9 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:49 Vetura  ·  Citroën  ·  Xantia  ·  Ferizaj

SHITET CITROEN Xantia

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 15:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI ne RKS super gjendje

2 750 EUR

04 Korr 02:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Shitet golf 4 1.9 tdi

420 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 09:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

U Shit. Flm

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 00:00 Të tjera  ·  Prishtinë

Shto Followersa Real SHQIPTAR (jo bota)

1 EUR

05 Shk 17:42 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Prizren

Shitet cmi lirë

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 16:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 3

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 01:36 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4, 1.9sdi RKS 16 tetor 2021

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 22:53 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

BOSH PUMP PER LAGUNA 1.9 DCI 2003 VITI

35 EUR

12 Sht 09:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

Tauran 1.9 Dizel 6 shpejtci

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 18:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

shitet

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 21:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Golf 1.9 disel fabrikisht

850 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Ushittt Polo 1.9 dizel RKS

650 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 15:46 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 19:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

Aksiom -lire

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 12:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 09:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

SHITET GOLF 3 DISEL.1.9 THJESHT 5 MUJ RKS

1 399 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 16:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

U SHIT FLM MERRJEP........1.9 RKS, ABS,SRS,SERVO,

3 050 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 22:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat B5.5 1.9-8muaj rexhistrim .Diesel ,TIP-TOP

4 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 16:18 Vetura  ·  Lipjan

VW JETTA

20 Shk 22:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

SHITET GOLF 5 1.9 DISEL TDI 10.MUJ RKS

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Mitrovicë

TOURAN 1.9 Dizel, 7 ulese, viti 2010..

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 21:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

SHITET GOLF 4 DISEL 1.9TDI 2 KUQE RKS 5 MUJ

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 22:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Shitet

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Gush 21:17 Vetura  ·  Prizren

U SHIT FLM MERRJEP

2 300 EUR

23 Pri 09:53 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina udhëtimi  ·  VW Volkswagen  ·  T2  ·  Vushtrri

Kombi T2 1.9 SDI -00

1 750 EUR

11 Mar 16:40 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Prishtinë

U shit

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 18:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Vushtrri

Peugeot 206 -02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Pri 22:36 Vetura  ·  Prishtinë

Renault Laguna 1.9 dizel -06 -Shitet nderrohet

3 333 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Shitet lire 1.9 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione