Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura te vjetra - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vetura te vjetra , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vetura te vjetra Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Maj 11:40 Agjent për shitje të pronës Banesa  ·  Prishtinë

Banes për #shitje në Ulpianë, C12, afër rrugës kryesore.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Shitësit të Besuar
20 Maj 16:53 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punimi i Knaufit

08 Maj 11:16 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjilan

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

7 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 23:35 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Lipjan

BLEJM HEKUR Bejm grumbullimin e metaleve

31 Mar 17:07 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prizren

BLEJM VETURA NE GJITGH KOSOVEN JU MIR PRESIM OFERTAT

7 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Klinë

��BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKTT AKSIDENT

8 099 EUR Price Reduced

08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

��BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN VW BMW AUDI

8 900 EUR

08 Mar 09:54 Vetura  ·  BMW  ·  220  ·  Prizren

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

9 999 EUR

08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Gjakovë

��BLEJM VETURAT ME AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 09:54 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN VW BMW AUDI MERCEDES DEFEKTE

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 09:25 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Burim

��BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN DEFEKT AKSIDENT

8 999 EUR

08 Mar 09:25 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Rahovec

��BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT DEFEKT VW BMW AUDI

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Mar 09:21 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Therandë

BLEJ VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT GJITH KOSOVEN VW BMW��������

7 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 14:20 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punimi i Knaufit

18 Nën 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Blejm Vetura MERCEDES AUDI VW BMW Na Kontaktoni!!!

2 345 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

Ne e Blejm Veturen tende, Shite Shpejt Veturen tek ne!!!

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 18:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Mercedes Bmw Volkswagen Audi Shite Veturen Shpejt tek Ne!

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 18:49 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Shite Veturen Shpejt, Ne Blejm Vetura na Kontaktoni

6 789 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:48 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Ne Blejm Veturen Tuaj, Shite Veturen Shpejt, Na Kontakto

7 777 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:48 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Shite Veturen Shpejt, Shite tek Ne, Na Kontakto Menjehere!

3 333 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:47 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Blejm Vetura, Na Konaktoni Menjeher Shite Shpejte Mos Prit

8 888 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Nën 18:46 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Ne Blejm Vetura, Shite Veturen Shpejt tek Ne

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 18:55 Të tjera  ·  Lipjan

Blejm hekur

20 Tet 12:27 Shërbime  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Punimi i Knaufit

10 Tet 15:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Prishtinë

Vetura Makina

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Gush 00:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Blej te gjitha llojet e vetura me regjistrim

29 Pri 12:20 Vetura  ·  Ferizaj

blejm te gjitha veturat me defekte te vjetra

28 Jan 18:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Viti

Shiten pjest

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vetura te vjetra | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione