Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vw polo. - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Vw polo. , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Vw polo. Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 22:44 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Shtopa per VW Tiguan 2016

290 EUR

Sot 22:31 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne per Seat golf 5

120 EUR Price Reduced

Sot 22:29 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Pejë

Fellne per xhip

25 EUR Price Reduced

Sot 22:23 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

Timon per Audi me 60 mi km

150 EUR

Sot 22:10 Vila  ·  Drenas

Tenda dimrore me nxemje shatora me qera 044280873

Sot 22:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Pasat b 7 2.0 tdi bluemotion rks 14/10/2024 7.900Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

VW Polo TDI 1.6 Bluemotion 2011

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 3c

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Fushë Kosovë

VW POLO 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF 8 2.0 TDI LIFE 80.000KM 6 SHPEJTSI 2020

22 300 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Pejë

Audi A4 Quattro

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Prishtinë

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN I DOGANUAR 5 DYER 2014

5 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

SEAT IBIZA FACE LIFT 1.6 TDI 5 DYER I DOGANUAR 2013

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

AUDI A3 SEDAN 30TDI S-TRONIK I DOGANUAR 2019

18 400 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:34 Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Prishtinë

CITROEN C4 1.6 E-HDI 5DYER I DOGANUAR 2014

7 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
I zënë
Sot 21:33 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:33 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Prishtinë

SEAT LEON EXECUTIVE 1.6 TDI I DOGANUAR 2015

9 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

Mercedes w 123

4 100 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Blejm vetura

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:01 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra J 1.7 CDTI dizell viti 2014

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:49 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumper  ·  Besianë

CITROEN JUMPER 2.2 HDI 6 SHPEJCI 150PS 180xxxKM ME KLIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Viti

Polo 1.6 TDI 2018 Manual Me Dogan Te Paguar

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Vw polo. | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Vw polo. Vw polo.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione