Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fellne nr.17 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fellne nr.17 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fellne nr.17 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Maj 11:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne 17 Golf Passat Caddy

130 EUR

19 Maj 20:14 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Fellne golf 5 6 7 8 audi pasat nr 17

450 EUR

14 Maj 08:11 Vetura  ·  BMW  ·  X1  ·  Gjilan

BMW X1 2.0 X-Drive 2019 Automatik Facelift

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 21:09 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne dhe goma

500 EUR

08 Maj 11:45 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Skenderaj

Fellne me goma

220 EUR

04 Maj 14:56 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Malishevë

Shiten edhe nrrim

25 Pri 23:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 270  ·  Rahovec

Mercedes E 270 CDI

3 700 EUR

18 Pri 04:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Besianë

fellne

260 EUR

08 Mar 22:52 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Lipjan

Fellne bmw

430 EUR

03 Mar 20:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Deçan

Fellne

10 Shk 00:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne nr 17 per BMW

200 EUR

31 Jan 01:40 Të tjera  ·  Rahovec

Shiten Gomat me fellna

250 EUR

24 Dhj 12:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Therandë

Peugeot 208 GT line

13 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
10 Nën 13:24 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes w124 200D

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Nën 16:39 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes w124 200D

3 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Tet 23:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shiten Gomat me Fellne 17

Viti: 2023
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Tet 18:01 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi A3 1.9 Tdi V.P 2006 RKS.

65 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 04:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prizren

Mercedes benz w124 200D

3 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Sht 14:15 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Pejë

Fellne per Cross Polo

600 EUR

24 Gush 11:46 Të tjera  ·  Pejë

Fellne 17 Peugeot Citroen Renault

280 EUR

18 Gush 04:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

SHITET CADDY 1.9 TDI 2008

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 12:19 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Ferizaj

Fellne

180 EUR Price Reduced

14 Korr 10:21 Servis për makina  ·  Prishtinë

Fellne me goma, 17 per Chevrolet Captiva dhe Opel

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fellne nr.17 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Fellne nr.17 Fellne nr.17

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione