Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

olltajmer - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe olltajmer , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj olltajmer Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

11 Maj 19:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

rrot kapne 14

100 EUR

11 Maj 19:48 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Drenas

Timon momo

150 EUR

28 Pri 08:57 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne

1 EUR

20 Pri 21:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

mercedes w123

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 04:03 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Drenas

mercedesa w123

1 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Mar 17:32 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne 14 ats

1 EUR

19 Shk 21:06 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

pjese per mercedes w123

1 EUR

19 Shk 21:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

Mercedes w123

2 500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 21:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  300  ·  Drenas

Mercedes w123

4 400 EUR Price Reduced

13 Shk 22:28 Vetura  ·  Prishtinë

bleje vetura europjane

20 Dhj 15:16 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

pjese per mercedes w123

1 EUR

15 Dhj 02:33 Vetura  ·  Fiat  ·  126  ·  Drenas

fiat 126

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Nën 08:04 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

pjese per mercedes w123

1 EUR

03 Nën 15:25 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  380  ·  Drenas

mercedes w126

3 100 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 11:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

1 fellne 14

100 EUR

04 Gush 22:05 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne r13

230 EUR

09 Korr 16:50 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

mercedes w123

1 EUR

26 Pri 05:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne krom 13

230 EUR

22 Pri 18:46 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

dizhalica per mercedes 123

35 EUR

10 Pri 20:26 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

fellne 16

130 EUR Price Reduced

18 Mar 22:01 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

vw beetle 1303 pjese

1 EUR

18 Mar 22:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Drenas

mercedes 123

1 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 15:17 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Drenas

bandash te hekrit

1 EUR

20 Dhj 16:41 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prizren

Goma 4copa 14 m/s

70 EUR Price Reduced

12 Nën 18:01 Vetura  ·  Drenas

Blej old timer

11 Nën 23:30 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

pjese pee fiat 126

1 EUR Price Reduced

07 Nën 12:54 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Prishtinë

llajsne per mercedes

150 EUR

03 Tet 17:10 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Vespa  ·  125cc  ·  Prizren

Vespa gts

26 Gush 00:05 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Drenas

Mercedes 123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Korr 17:34 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Universal  ·  MERIDA  ·  Prizren

Biciklet Merida cyclo cross

450 EUR

13 Korr 21:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

U shit VW Derby 1.0 olltajmer-81,flm merrjep

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 16:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 01:57 TV/Fotoaparate/DVD/Satelitë  ·  Fotoaparate  ·  Prizren

Fotoaparat SONY Alpha ILCE-5100

360 EUR

11 Pri 01:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

Vw Derby olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 22:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Prizren

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

31 Mar 18:25 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje salloni  ·  Ferizaj

Shitet komplet Ganitura

280 EUR

06 Shk 01:05 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Skenderaj

Opel Kddet D SR coupe Oldtimer

2 700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
07 Jan 15:34 Telefona celular  ·  Google  ·  Pixel 4 XL  ·  Prizren

Google pixel 4

250 EUR

12 Dhj 03:47 Hapsirë afariste  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Prizren

Lokal me qira ne lagjen Kurilla

06 Nën 20:08 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat Punto 1.1 Benzin 1997 RKS Gjendja Perfekte

750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 01:10 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  240  ·  Drenas

mercedes w123

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Korr 09:33 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Pjesë rezerve  ·  Drenas

Fellne 13 bbs

03 Pri 10:46 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  SL 500  ·  Lipjan

Mercedes sel 500 olltajmer

5 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Mar 01:12 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Prizren

Peugeot 206 2001 1.4 Benzin Klima A/C RKS Tip Top

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 14:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Fox  ·  Prishtinë

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj olltajmer | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione