Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

peugeot 308 1.6 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe peugeot 308 1.6 , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj peugeot 308 1.6 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 01:33
Linku:
Të tjera  ·  Prishtinë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008 Tirane

6 700 EUR Price Reduced

Shitësit të Besuar

Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:52 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Pjese per Peugeot 308 1.6 hdi viti 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:36 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

Peugeot 308 1.6 Dizell 2011 , ne gjendje shum te mir

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Maj 20:46 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 1.6hdi AUTOMATIK

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 15:12 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prizren

Peugeot 308 Allure 2017 Automatik 1.6

8 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 13:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.2 benzin euro 4

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 00:22 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 1.6 HDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Maj 12:20 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

Peugeot 308

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 09:36 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Pjesë per Peugeot 307

22 Maj 09:19 Aksesorë dhe Orë  ·  Për femra  ·  Prizren

Pandora

1 EUR

22 Maj 08:48 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Prizren

Rolex

5 000 EUR

21 Maj 18:20 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

Peugeot 308 blue Hdi Automatik

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Maj 14:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Besianë

Peugeot 308

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 12:21 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 CH

8 320 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Maj 04:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Pejë

Peugeot 308 Blue Hdi

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Maj 22:31 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

Peugeot 308 1.6 hdi 2014

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 03:16 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Lipjan

peugeot 308

17 Maj 15:50 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

Peugeot 308 1.6 dizell 2010 me klim

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 15:12 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjilan

Peugeot 308 1.6 HDI

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 05:07 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 2013 1.6 benzin

9 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:08 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Corsa 1.7 dizel pa dogan

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Maj 14:53 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes a 180 cdi pa dogan

1 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:50 Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seat aleta 1.9 tdi pa dogan

1 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 14:44 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prishtinë

Mercedes a klas 170 cdi automatik

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 13:00 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Viti

Peugeot 308 1.6 hdi 2012

6 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 15:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 1.6 HDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Maj 16:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Lipjan

peugeot pezho

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 tdi pa dogan 6 shpejtsi

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 17:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi pacefik rks

4 800 EUR

25 Pri 22:31 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prizren

Peugeot 308

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 22:28 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Shitet Peugeot 308 1.6 HDi Automatik

12 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Pri 11:56 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Blej vetura rks te aksidentuara dhe pa dogan

2 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Pri 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 14:59 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat ibiza 1.4 benzin rks 8 muj aksidentum

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 1.9 tdi pa dogan

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 20:56 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Shes veturen Peugeot 308 karavan me 7 ulse

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 15:29 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjakovë

Vetura ne shitje

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 01:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa 1.7 d 2003

13 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Pri 22:20 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Gjilan

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 17:03 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308 1.6 Hdi

2 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 23:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 5 2.0 tdi 2008 pa dogan

24 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 12:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Fushë Kosovë

Shitet Peugeot 308 sw hdi 5500 euro

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 15:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 1.9 tdi di t kuqe 6 shpejci pa dogan

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 12:06 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Prishtinë

Peugeot 308

8 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Mar 23:19 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Ferizaj

Peugeot 308

53 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Mar 18:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Prishtinë

Mercedes e 280 cdi rks

63 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj peugeot 308 1.6 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione