Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Sharan

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:24 ,

VW SHARAN 2.0 TDI DSG 2012 7 ULESE ME DOGANE

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI pa dogan

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:41 ,

SHARAN 1.9 TDI -97

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:52 ,

Sharan (ford galaxy)

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:04 ,

SHARAN 1.9 TDI -97

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:01 ,

VW SHARAN 1.9 TDI - RKS - 7 ULESE

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:16 ,

SHES SHARANIN 1.9 TDI ISAPO ARDHUN PA DOGAN

999 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:10 ,

Vw sharan 1.9 tdi,automatik, viti 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:02 ,

Shitet sharon 2.0 dizel 7 ules

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 06:23 ,

Sharan 1.9 Diesel TDI

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Shk 18:48 ,

VW Sharan TDI 2.0 170 PS Automatik

16 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
23 Shk 13:43 ,

SHARAN 1.9 tdi 2003 rks 08.01.2021

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 09:43 ,

Vw sharan 2.0

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 18:23 ,

sharan 1.9 tdi 81 kw pa dogan

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 17:36 ,

Sharan me 7ulse- nga Zvicra- pa dogan

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:23 ,

sharan 7 ulse

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:22 ,

volkswagen sharan 225 pk full option

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 16:17 ,

sharan

1 850 EUR

22 Shk 12:57 ,

Shitet sharani 1.9 TDI per marakli

2 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 23:10 ,

Sharan 2.0 Tdi 170ps Automatik viti 2012

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 22:52 ,

SHARAN

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:04 ,

Shes sharan ose ndrroj

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 14:55 ,

Shes Sharan ose ndrrim

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 14:33 ,

Shes Sharan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 13:22 ,

Shes Veturen Sharan

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 12:33 ,

Shitet sharani 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 11:27 ,

sharan

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:32 ,

Shitet sharani 1.9 TDI top gjendje

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 01:57 ,

Vw Sharran 2 copa

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 10:34 ,

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 16:11 ,

SHITET URGJEND SHARANIN BENZIN RKS I SKADUM

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Shk 22:15 ,

VW Sharan 1.9 Dizell Facelift Full Opcion

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 16:45 ,

SHARAN 1.9 DIZELL -97

1 EUR

08 Shk 18:59 ,

Shes Sharon

3 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 16:04 ,

1.9 diesel

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Shk 10:21 ,

Vw Sharan, 1.9 TDI Trendline, Modeli 2009, 7 ulse

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 18:08 ,

044271589

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 23:06 ,

Shitet: Sharan 2.0 Tdi 170ps Automatik viti 2012 i

11 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 22:17 ,

Sharan nga Ch

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 08:59 ,

sharan 2.8

1 620 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 13:52 ,

VW SHARAN 1.9 7ulse

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:19 ,

Shitet VW Sharan 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 10:15 ,

Sharan WV

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 19:39 ,

Pjes per sharan

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Sharan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim