Pejë | Makina | Vetura | Fiat

124 , 5
127 , 1
130 , 1
500 , 9
500C , 1
Brava , 9
Bravo , 38
Croma , 4
Doblo , 72
Ducato , 72
Fiorino , 9
Freemont , 1
Idea , 2
Marea , 6
Multipla , 6
Palio , 3
Panda , 17
Punto , 285
Punto Evo , 3
Scudo , 15
Sedici , 3
Seicento , 4
Stilo , 52
Tempra , 3
Tipo , 26
Ulysse , 11
Uno , 2
X 1/9 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:04 ,

SHITET pikapi

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:14 ,

Fiat 500 1.2

6 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Maj 10:14 ,

Shitet fiati 1.9 dizell

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 22:47 ,

Shitet Fiat punto ,ndrrim i mundshem

450 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 13:33 ,

Fiat 500 diesel industry limited edition 1.3 benzin rks

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 12:33 ,

Fiat scudo

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 11:46 ,

FIAT DUCATO 2.5 TDI ME FTOFJE ❄️❄️ ME DOGAN

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 14:38 ,

Shitet Fiat Punto 1.2 benzin 16V

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 12:18 ,

FIAT PUNTO 1.2 benzin, 16V

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 01:06 ,

SHITET URGJENT FIAT PUNTO

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 11:47 ,

Fiat grande punto

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 21:34 ,

Shes ose ndroj fijatin rks dej me 29 t 5

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:39 ,

Fiat skudo

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 17:45 ,

Shitet fiat doblo pikap1.9

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:15 ,

FIAT DUCATO 2.0 B RKS

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 23:04 ,

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 21:37 ,

Fiat Punto pikap

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 20:27 ,

Fiat ushit egzoft pronari iri

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 12:48 ,

Shitet pikapi

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 21:07 ,

Fiat Panda

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 20:40 ,

Shitet

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 22:42 ,

fiatpunto

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:48 ,

Fiat

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 09:18 ,

Shes ose ndroj fijat stilo rks boj ndrim edhe me t hujat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 07:23 ,

shes ndroj Fiat Punto 1.3 multijet dizell 2005 viti

2 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 16:16 ,

Shes ose jep dy kerre ndrim per njo mat tri ose shtoj pare

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 12:54 ,

Fiat pa dogan

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 04:39 ,

Shes Fiat Seicento

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 04:35 ,

Shes ose ndroj fijat stilo rks boj ndrim edhe me t hujat

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 17:56 ,

Shitet Fiati

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Mar 14:52 ,

fiat tipo

600 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Shk 13:54 ,

Fiat Stilo 1.6-16V

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 20:32 ,

Shitet Fiati 1.9 Automatik

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 19:48 ,

Shitet Fiat Punto 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:24 ,

Shitet dhe ndrrohet Fiat Ducato viti 1993

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Shk 18:35 ,

Makine

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Shk 13:34 ,

Fiat

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 11:13 ,

Shes

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Shk 22:33 ,

Shum i mir

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 14:15 ,

shes pses stilo

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Shk 20:41 ,

Fiat doblo 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Shk 18:39 ,

Shitet kambi ne gjedje te rregullt

1 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 16:00 ,

fiat 500 automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Shk 08:32 ,

Shes pjes fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Jan 00:42 ,

Shes Fiat Punto

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 12:13 ,

Shes Fiat Punto

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 01:59 ,

SHES FIAT MAREA QMIMI I VOLITSHEM

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Jan 14:43 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Jan 00:44 ,

Ushit egzoft poronari iri

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 12:57 ,

Fiat punto kabriolet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione