Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Ford | Puma

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Puma | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Maj 17:01 Vetura , Lipjan

Ford Puma

555 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:54 Vetura , Lipjan

Ford Puma

555 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:56 Vetura , Lipjan

Ford Puma

555 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 23:06 Vetura , Pejë

Shitet Ford Puma

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 14:24 Vetura , Lipjan

Ford Puma

1 111 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 13:25 Vetura , Gjakovë

Ford Puma -99

450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Dhj 15:35 Vetura , Prizren

Ford Puma ne shitje dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 18:35 Vetura , Prizren

Ford puma ne shitje dhe ndrrohet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 20:37 Vetura , Pejë

Ford

700 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 14:15 Vetura , Ferizaj

Shes Ford Puma me klim Rks 1 vjet

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 01:21 Vetura , Ferizaj

Shes ford 1.6 benxin 98

1 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Dhj 17:24 Vetura , Therandë

Fordi ne shitje

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Dhj 19:05 Vetura , Gjakovë

Ford Puma benzin -00

699 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Dhj 12:53 Vetura , Ferizaj

Ford puma 1.6 b me klim

690 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
05 Sht 19:50 Vetura , Prizren

Ford Puma ne shitje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 18:31 Vetura , Prishtinë

ford

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Gush 09:55 Vetura , Prishtinë

Ford Puma benzin

555 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 20:04 Vetura , Besianë

ford puma 1.4

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Mar 18:07 Vetura , Ferizaj

Ford Puma

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 10:58 Vetura , Prishtinë

Ford Puma

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Shk 17:35 Vetura , Viti

Ford Puma

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 20:19 Vetura , Kaçanik

Shitet ford puma

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Pri 06:33 Vetura , Lipjan

ford puma 1.7b 16v viti 2000

800 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 22:35 Vetura , Viti

ford puma

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Puma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione