Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf | Kaçanik | Makina | Vetura

Audi , 3
BMW , 2
Volvo , 2
Opel , 1
Škoda , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Alpina , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Aixam , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Kaçanik,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Kaçanik ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 16:58 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Maj 00:54 ,

Golf 2

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 17:46 ,

Golf 4

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 08:28 ,

Shitet Golf 6 1,6 Dizel shum i Bukur

8 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 09:16 ,

Shitet VW Golf 7 1,6 dizel i posa ardhur nga gjermania

10 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 13:33 ,

Vw Golf 6 2.0 Tdi 4 Motion RKS

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 18:22 ,

Caddy

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 20:58 ,

Shitet Golf 5 1.9 Rks 9 muaj 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 01:09 ,

Shitet Golf 5 1.9

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 17:25 ,

Shitet vetura Golf 5 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 00:18 ,

Golf 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Shk 13:45 ,

Golf 3

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 19:04 ,

Gofl 4 dizel 1.9

3 666 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
28 Jan 15:10 ,

Golf 5 1.9 tdi

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Jan 09:03 ,

Golf 2

490 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Jan 19:46 ,

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Jan 03:17 ,

Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Dhj 11:29 ,

Shes golf 5 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 23:53 ,

Golf 5 2.0 4motion

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 07:44 ,

Golf

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Dhj 16:16 ,

Golf

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
17 Nën 15:21 ,

VW Golf VI

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 03:27 ,

GOLF 5 1.9 TDI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 19:41 ,

Shitet Golf 5

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 19:29 ,

Shitet golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Nën 17:34 ,

GOLF 5 1.9 TDI

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 11:17 ,

Golf 5 1.9 TDI

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 16:14 ,

GOLF V GTI FULL EXTRA

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Sht 01:33 ,

GOLF VI 1.6TDI 201 mij te kaluara

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Sht 22:08 ,

Golf 2 dizel

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Sht 19:33 ,

Golf 3 1.9 turbo dizel

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Sht 10:14 ,

Shes Mercedes E220 2012 RKS Full Ekstra

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 19:34 ,

Golf

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 16:01 ,

Golf 7 1.6 TDI

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Qer 13:57 ,

Golf 2 1.6 turbo diesel

600 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 06:33 ,

golf 4

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 17:08 ,

VW Golf IV 1.9 TDI Vp 2002 Rks

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 22:05 ,

Shitet Golf 2

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 19:25 ,

golf 5 1.9 tdi

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 10:34 ,

Golf 2 1.6 Dizel RKS - Shitet ose Ndrroet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 20:53 ,

Golf 3

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:13 ,

Vetura GOLF 2

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 23:14 ,

golf

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Shk 17:19 ,

shes golf 4 sdi

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 13:13 ,

golf 4

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 09:06 ,

Golf 5 11 muj rks 2007

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:32 ,

VW Golf IV 1.9 TDi Vp 99 Rks

3 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Kaçanik juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione