Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Mazda | 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mazda 6 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:55 Vetura , Ferizaj

Shitet mazda 6 2.0 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:08 Vetura , Dardanë

blej katalizator

500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 22:09 Vetura , Prishtinë

Mazda 6 2.0 MZR-CD 105KW

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 15:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Mazda 6 Pa Dogan

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 16:38 Vetura , Ferizaj

Mazda 6 2.2D

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Shk 10:28 Vetura , Ferizaj

Mazda 6, Diesel, AWD, Automat

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:46 Vetura , Prizren

Mazda 6

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:46 Vetura , Prizren

Mazda 6

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 04:46 Vetura , Prizren

Mazda 6 shitet

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 01:00 Vetura , Prizren

Mazda 6 shitet

3 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 19:22 Vetura , Ferizaj

pjese per mazda 6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 17:30 Vetura , Therandë

Mazda 6

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 23:22 Vetura , Ferizaj

Mazda

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 23:16 Vetura , Ferizaj

Mazda 6

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 19:19 Vetura , Mitrovicë

Mazda 2.0

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Nën 00:51 Vetura , Ferizaj

pjese per mazda 6 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 11:41 Vetura , Ferizaj

Mazda 6 Hdi 2.0

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 23:37 Vetura , Zveçan

Vetura

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Tet 20:24 Vetura , Gjakovë

mazda 6 2.0 disel shitet ndrohet

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 15:18 Vetura , Skenderaj

Mazda 6

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 09:59 Vetura , Malishevë

Mazda6

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 14:11 Vetura , Gjilan

mazda 6 2005 2.0

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Qer 19:38 Vetura , Mitrovicë

2.0TD

2 050 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 03:10 Vetura , Prishtinë

Shes mazda 6 2003

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 23:19 Vetura , Prizren

Mazda 6

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 17:09 Vetura , Pejë

Shitet Mazda ne gjendje perfekte

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 20:36 Vetura , Ferizaj

MAZDA 6

67 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 11:06 Vetura , Prishtinë

Mazda

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 10:46 Vetura , Prishtinë

Mazda

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Jan 08:30 Vetura , Prizren

Pjes per mazda 6

100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:08 Vetura , Prishtinë

Mazda 6 2.0 dizell RKs

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Sht 09:52 Vetura , Drenas

Shes ose nderroj mazda 6

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 18:05 Vetura , Skenderaj

U shit flm

999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 14:38 Vetura , Ferizaj

Mazda 6 e aksidentuar

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 23:11 Vetura , Pejë

Mazda6

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 09:06 Vetura , Deçan

Mazda6

900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 19:45 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.2 CD 16V

2 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 16:36 Vetura , Burim

Mazda 6

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:01 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura Mazda 6

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 17:27 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 13:56 Vetura , Drenas

shes mazda 6

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 14:11 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Mazda 6 - 2.2 CD 16V

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 12:16 Vetura , Ferizaj

Mazda 6 2.2 me dogan

7 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:35 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura dhe kombi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 19:33 Vetura , Prizren

MAZDA 6

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 17:40 Vetura , Prishtinë

Shiten ose ndrrohen

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 23:03 Vetura , Prishtinë

Shiten ndrrohen

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 14:00 Vetura , Prizren

Mazda 6 2.0 dizell viti 2005

1 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 11:35 Vetura , Deçan

MAZDA 6 DIZEL

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 12:33 Vetura , Prishtinë

Shitet nderrohet

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mazda 6 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione