Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Landrover - Vetura Të gjitha në Kosovë

Land Rover , 294
Jeep , 6
Opel , 5
BMW , 2
Citroën , 2
Fiat , 1
Ford , 1
Jaguar , 1
Renault , 1
Rover , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Landrover,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Landrover Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 12:01 Vetura , Prishtinë

Range Rover Evoque Dynamic 2.2

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 22:36 Vetura , Drenas

PJESE PER LANDROVER FEELANDER -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Maj 21:55 Vetura , Prishtinë

Defender - Timoni ne shitje

240 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 15:56 Vetura , Prishtinë

Vetura ne shitje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 19:47 Vetura , Prishtinë

LAND ROVER FREELANDER 2

12 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 13:54 Vetura , Pejë

Shitet Landrover diskoveri 2.5 2000

5 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 22:30 Vetura , Ferizaj

Shes Landrover ne gjendje shume te mir

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:58 Vetura , Therandë

Landrover freelander 2.0td4 automatik

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 21:44 Vetura , Mitrovicë

landrover 2.0 bmw dizell regj 1vit

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 17:23 Vetura , Vushtrri

Landrover 2.0 11muj rks. 4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 16:17 Vetura , Vushtrri

Landrover 2.0 rks 11 muj. 4x4

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 09:36 Vetura , Gjilan

Landrover 2.0 4x4 funksional

2 750 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Jan 17:24 Vetura , Fushë Kosovë

Kerkoj maqin xhip Landerover Feerllander

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 16:48 Vetura , Burim

Shitet LandRover

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 01:03 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Sht 13:28 Vetura , Prishtinë

Landrover Freelander 2.0 Diesel 223.000km

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 10:42 Vetura , Prizren

Landrover discovery1

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 14:55 Vetura , Prishtinë

Landrover LR2

10 500 EUR

18 Sht 21:26 Vetura , Skenderaj

SHES DHE NDRROJ LANDROVER AUTOMATIK DIZEL 2.0

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 19:16 Vetura , Prizren

Land Rover Defender 110

16 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 11:03 Vetura , Prishtinë

shes gjipin Landrover

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 23:43 Vetura , Kastriot

landrover automatik

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 17:01 Vetura , Prishtinë

shes gjipin Landrover

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 10:57 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

11 888 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:45 Vetura , Prishtinë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 21:45 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 199 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 11:25 Vetura , Prishtinë

shes gjipin Landrover

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 15:57 Vetura , Mitrovicë

Opel ZAFIRA C Tourer 2.0 cdti

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 09:02 Vetura , Prishtinë

shes gjipin Landrover

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:28 Vetura , Ferizaj

shes gjipin Landrover

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 11:58 Vetura , Ferizaj

shes gjipin Landrover

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 22:52 Vetura , Prishtinë

Pjes

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 14:32 Vetura , Prishtinë

Pjes landrover

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Qer 11:36 Vetura , Prishtinë

shes gjipin Landrover

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 00:48 Vetura , Prizren

Landrover offroad

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Maj 15:25 Vetura , Prizren

Landrover

11 111 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 19:38 Vetura , Gjakovë

shitet landrover 2.0 dizel ekstrem i ruajtur si mren

1 699 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 21:18 Vetura , Prishtinë

Landrover

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 21:21 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 03:17 Vetura , Fushë Kosovë

Pjes landrover motorr

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 08:21 Vetura , Malishevë

LandRover -DISCOVERY /OFFROAD

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 23:24 Vetura , Prishtinë

Pjes

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 13:59 Vetura , Prishtinë

Pjes landrover

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 10:28 Vetura , Prishtinë

Pjes landrover motorr

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Mar 20:36 Vetura , Vushtrri

LandRover Freelander 2002 2.0 Dizel

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 13:28 Vetura , Viti

Landrover 2.0 dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 17:01 Vetura , Prizren

Land rover

8 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 17:39 Vetura , Gjakovë

Landrover frelander 2.0 automatik

3 999 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Shk 04:02 Vetura , Deçan

Fronter.Motorr Isuzu.2.8.turbo.ndrrim i mujshem

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 16:41 Vetura , Prizren

Landrover 2.0 dizell 4×4 vit 2000 1vit rks

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Landrover | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione