Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

sanak | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 3
Toyota , 2
BMW , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Nissan , 1
Peugeot , 1
Renault , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sanak,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sanak Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:48 ,

Shitet shlep iveco 3.0 hpi pa dogan 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:48 ,

Shitet vw crafter 2.0 tdi targa te huja me dogan 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:08 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Sanak me Hibebin me Klime viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 10:07 ,

Mercedes Sprinter FRIGO 313CDI Sanak i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 11:09 ,

Mercedes Sprinter 616

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 10:56 ,

Shitet Caddy 1.9 TDI me Clim 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 09:25 ,

VW Caddy 1.9 tdi targa te huaja me dogan pagume

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Qer 09:42 ,

Shitet sprinter 413 cdi targa te huaja frigo dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Jan 14:48 ,

MERCEDES SPRINTER DUPLLAK HEBEBYN DOGANA PAGUAR

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 19:32 ,

MERCEDES SPRINTER 513 DUPLLAK HEBEBYN AUTOMATIK

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 19:11 ,

MERCEDES SPRINTER DUPLLAK HEBEBYN AUTOMATIK

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 02:41 ,

Terracan 2.9 Crdi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 18:14 ,

TOYOTA LANDCRUISER

9 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Nën 15:24 ,

***E SHITUR*** Toyota Hilux, Turbo

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Nën 13:31 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 2.5 TDI

8 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Nën 13:08 ,

***I SHITUR*** Land Rover Defender 130 TDI

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 15:06 ,

DAF 95.400 viti 92 rks

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 14:09 ,

Sprinter 316 friz sanak

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:10 ,

Bmw e36 325i

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 21:44 ,

SHITET VW CRAFTER MAXI

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 17:23 ,

SHES PIKAP 1.9 TDI rks 2 muj

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Korr 00:08 ,

Kamjonet me sanak me hipobin me klim

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 15:19 ,

Shitet Kombi

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 18:19 ,

Kombi T2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 17:54 ,

Shes zastava kqmion disel 4klipsh sanak alumini

1 300 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Pri 20:32 ,

Shitet ose Nderrohet kombi Vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Tet 22:22 ,

Mercedes E320 Shitet-Ndrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 22:14 ,

Sanak

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 21:39 ,

shes ford transit

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Jan 16:24 ,

Shitet kamioni

3 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Dhj 21:01 ,

VW T4 Kombi 6 persona dhe Sanak me mbules

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 00:54 ,

shitet kamioneta

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 01:00 ,

sprinter t4 iveko lt

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Jan 10:00 ,

ndrroj gjip nissan navara 4x4 me mercedes ml

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 22:45 ,

Peugeot boxer 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj sanak | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione