Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Touran Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Sht 12:40 Vetura , Pejë

VW Touran

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 15:44 Vetura , Pejë

Shes ose nderroj veturen touran 1.9 diesel

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 20:05 Vetura , Pejë

Shitet 2.0 6 shejci lekur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Sht 08:14 Vetura , Pejë

Vw touran

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 12:19 Vetura , Pejë

Shite touran gjendje perfekte

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:51 Vetura , Pejë

Touran pa dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 08:19 Vetura , Pejë

TOURAN

17 Gush 14:12 Vetura , Pejë

touran 2.0 tdi automatic 7 ulse viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 14:07 Vetura , Pejë

Touran 2019 7 ulse

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Korr 14:06 Vetura , Pejë

ne shitje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 15:57 Vetura , Pejë

Touran 1.6 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
26 Qer 05:25 Vetura , Pejë

Shitet tauran 2.0 lekur me shjci 6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 12:09 Vetura , Pejë

VW Touran 1.9, në gjendje të shkëlqyeshme

5 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Qer 19:12 Vetura , Pejë

Shitet tourani

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 16:19 Vetura , Pejë

Touran Cross 2.0 automatik 7 ulse

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 04:37 Vetura , Pejë

Touran 1.6

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000
28 Maj 14:26 Vetura , Pejë

Volkswagen Touran

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Maj 13:26 Vetura , Pejë

Tauran 2.0 tdi me 6 shpejci lekur me 5 ulse asht

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:21 Vetura , Pejë

Tauran 2.0 me 6 shpejci 5 ulse lekur

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 16:44 Vetura , Pejë

Shitet tauran 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 13:35 Vetura , Pejë

Shutet tauran 2.0 me shpejci 6

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 01:56 Vetura , Pejë

WV Touran 2,0 automatik RKS

7 800 EUR

25 Maj 00:07 Vetura , Pejë

Shes veturen touran isapo ardhur nga zvicrra

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 12:27 Vetura , Pejë

Shitet tauran 2.0 me shpejci 6 asht lekur

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:20 Vetura , Pejë

Shitet 2.0 6 shpejci lekur

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 00:09 Vetura , Pejë

Vw Touran 1.6 Rks 7 muaj

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 13:27 Vetura , Pejë

Tauran 2.0 lekur asht viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 14:48 Vetura , Pejë

Shitet tauran 2.0 full lekur asht

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 13:05 Vetura , Pejë

Shitet

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Pri 08:53 Vetura , Pejë

Shes

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 07:27 Vetura , Pejë

Shes

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Pri 22:04 Vetura , Pejë

Shutet

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 19:08 Vetura , Pejë

Shtet tauran 2.0 me shpejci shum i rujtum viti 2008 karika

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 18:55 Vetura , Pejë

Touran AluLine TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 10:02 Vetura , Pejë

Touran 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 21:10 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 TDI 177ps

9 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 15:08 Vetura , Pejë

Vw Touran 2.0tdi DSG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 17:56 Vetura , Pejë

Shite

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 21:07 Vetura , Pejë

Tauran

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 19:21 Vetura , Pejë

Shitet tauran 2.0 lekur

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 12:44 Vetura , Pejë

Touran 1.6 tdi 7 ulse

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 12:31 Vetura , Pejë

Toran 2005 TDI 2.0 DSG (automatik)

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Jan 10:17 Vetura , Pejë

VW TOURAN TDI

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:17 Vetura , Pejë

Touran 2.0 2013 rks

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Dhj 13:21 Vetura , Pejë

Tauran

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Dhj 17:12 Vetura , Pejë

Touran 1.9 TDI 2004 7 ulse

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Nën 20:22 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 TDI 177 Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 19:50 Vetura , Pejë

Touran 2.0 Tdi 7 ULSE,

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione