Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dokomenta - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dokomenta , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Dokomenta Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 05:26 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  CFMOTO  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Atv 200cc

2 350 EUR

30 Mar 19:02 Banesa  ·  Vushtrri

Shes banesen 115m

1 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Mar 17:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Besianë

Shes matorrin aprilia 125cc

20 Mar 17:55 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Gjakovë

Traktor -39

5 800 EUR

04 Mar 19:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

golf 5

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 23:05 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Pejë

Kross

680 EUR

20 Shk 21:47 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Ferizaj

kartela grafike

650 EUR Price Reduced

19 Shk 19:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4 Pacifik

4 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Shk 19:28 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Pejë

Shitet

600 EUR

07 Shk 20:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  BMW  ·  C 650 GT  ·  Pejë

bmw 650 cc

2 700 EUR

05 Shk 09:42 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Elipseo 100  ·  Gjakovë

Shitet Skuteri Peugeot

350 EUR

04 Shk 21:31 Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi  ·  Makina ndërtimi  ·  Therandë

Shiten Maqinat

04 Shk 16:37 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  539  ·  Therandë

Shitet Frugosan 539 Me Prokolic

01 Shk 23:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Gjakovë

Mercedes Avangarde. 2.2

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 18:57 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Gjakovë

A8 shitet kareseria me dokomenta rks pa motorr

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 23:23 Materiale për ndërtim  ·  Pejë

rimorkio 1:50 me 3

750 EUR

18 Dhj 08:48 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  IMT  ·  542  ·  Ferizaj

Shitet imt 542 model i ri me dokomenta.

3 300 EUR

09 Dhj 00:31 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Gjakovë

Audi 80

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Dhj 04:51 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Gjakovë

shitet yamaha aerox

700 EUR

04 Dhj 08:15 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Gjakovë

shitet

700 EUR

30 Nën 19:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Nën 16:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Me katër rrota/ATV  ·  Aeon  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Atv

740 EUR

17 Nën 12:46 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Atv 125cc

730 EUR

31 Tet 10:16 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Kawasaki  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

Shitet

3 500 EUR

29 Tet 20:11 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Kros/Enduro  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Xt 600

1 300 EUR

11 Tet 23:39 Moped (nën 50cc)  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Ferizaj

Yamaha Aerox

850 EUR

10 Tet 04:33 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Yamaha  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Shitet AEROX 101cc

400 EUR

08 Tet 22:09 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Shitet Skuteri Honda sfx50

399 EUR

22 Sht 19:25 Moped (nën 50cc)  ·  Baotian  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Shitet motorrii 49cc viti 2017

450 EUR

12 Sht 16:00 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  Ursus  ·  Prishtinë

Urgjend 1800 ero

1 800 EUR

03 Sht 21:06 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Skoter

750 EUR

28 Gush 02:32 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Adly  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

Aroks

750 EUR

04 Gush 01:35 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Prizren

Shitet shtepia me 2 Ari truall

120 EUR

19 Korr 12:19 Vetura  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Gjilan

Shitet Xhipi

4 200 EUR

14 Korr 05:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Peugeot  ·  Speedfight 3  ·  Prizren

Shitet Peugeot Speed Fight 3

850 EUR

29 Qer 05:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Therandë

Rimokjo

24 Qer 07:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Polo

420 EUR Price Reduced

11 Qer 20:26 Të tjera  ·  Gjilan

Pushk

280 EUR

11 Qer 20:12 Vila  ·  Gjilan

Pushk ajrore

280 EUR

10 Qer 10:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Pasat

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Maj 15:44 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Therandë

Rimokjo

26 Maj 10:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Aprilia  ·  Leonardo  ·  Gjakovë

Shitet Aprilla leonardo

1 000 EUR

22 Maj 09:08 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Masey Ferguson  ·  135  ·  Prizren

SHES MASEY FERGUSON 135

3 800 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dokomenta | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione