Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fellne evoque - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fellne evoque , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fellne evoque Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Dje 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 03:42 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Pomeranian boo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 x

Dje 00:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Maj 14:54 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

21 Maj 16:39 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Gjilan

Shitet Range Rover Evoque SD4 2.2

18 000 EUR

16 Maj 23:36 Vetura  ·  Rover  ·  220  ·  Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE 2.2

17 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:40 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Prishtinë

Rottweiler

11 Maj 09:18 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Gjilan

Opel Astra K 1.6 CDTI Full Ekstra

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 09:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 TDI DSG me RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Shk 19:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Prishtinë

Mercedes Benz Aclass (Automatik)

7 100 EUR

17 Shk 22:09 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla Verso  ·  Prishtinë

Fellne toyota R16 4+1 rezerv

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 23:18 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque 2015

11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Dhj 00:24 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Mokka  ·  Prishtinë

Fellne me goma dimri Michelin Opel Mokka

320 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
18 Nën 20:22 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

18 Nën 20:20 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Mitrovicë

Fellne per Golf 5 ,6 ,7 ,8 UNITED 16 coll

330 EUR

17 Nën 19:40 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Prishtinë

fellne Me goma Dimrit

400 EUR

06 Nën 12:30 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë  ·  Prishtinë

Kartele grafike Zotac 3090Ti

1 EUR

10 Tet 15:37 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque R-Dynamic SD4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 11:45 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prizren

Shitet Range Rover Evoque Facelift

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Tet 03:47 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Fushë Kosovë

Range Rover Evoque SD4

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Tet 12:49 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque r-Dynamic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 12:46 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque r-Dynamic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 12:21 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Range Rover Evoque R-Dynamic SD4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 13:43 Vetura  ·  BMW  ·  114  ·  Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

18 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

17 Korr 14:05 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Markë tjetër  ·  New Holland  ·  Prizren

New Holland 115

03 Korr 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

25 Qer 13:52 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

RANGE ROVER EVOQUE 2.0 TD4 AUTOMATIK VITI 2014 #LIMITED

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 05:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 05:35 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Prishtinë

Evoque 2.2 TD4

18 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 02:00 Të tjera  ·  Prishtinë

Rrisni Audiencen tuaj ne rrjetet sociale.

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fellne evoque | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione