Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Germane - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Germane , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Germane Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Dhj 16:54 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Pejë

Peugeot 206 Hdi

07 Dhj 21:42 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Fushë Kosovë

Shes

05 Gush 07:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Drenas

Shitet mercedes benz C 220 4 matic 9 shpejci metarga germane

20 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 06:17 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

Call Center

28 Maj 19:20 Vetura  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Prishtinë

Porsche Cayenne 4,2l Diesel

38 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
29 Mar 20:02 Kafshë në fermë  ·  Lipjan

Lop me viq

2 350 EUR

25 Mar 22:21 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Scott  ·  Voltage  ·  Prizren

Scott 1voltage

350 EUR

09 Jan 23:45 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Prishtinë

ofrohet pun

17 Tet 13:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Skenderaj

Shitet Golf 4

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 18:12 Të tjera  ·  Prishtinë

Sprinter

23 Shk 17:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

She's

13 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Jan 23:24 Të tjera  ·  Besianë

Dritare germane

18 Jan 23:24 Të tjera  ·  Besianë

Dritare germane

19 Nën 21:13 Të tjera  ·  Pejë

Shitet prikolic aluminit viti 2010 me letra germane

16 Maj 02:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VW CADDY MAXI 1,6

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 11:11 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Fushë Kosovë

Shes gomat komplet me bandasha

180 EUR

28 Korr 11:33 Të tjera  ·  Prizren

Work zone Motorr sharr

150 EUR

14 Maj 00:27 Makina dhe Vegla  ·  Pejë

shllafaric germane flex

07 Maj 05:09 Punë  ·  Të tjera  ·  Prishtinë

viz germane

21 Mar 17:17 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Fushë Kosovë

Renault Clio

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 17:22 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Pejë

Mercedes E350 CDi Cabrio

25 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Jan 09:59 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Therandë

Mercedes E220i aksidentume

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 20:39 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjakovë

Opel Vectra

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Jan 20:35 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Gjakovë

Opel Vectra

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Nën 00:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf 6 1.6 Tdi 4x4 2011

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Tet 09:28 Punë  ·  Agjentë për shitje  ·  Prishtinë

Call Agent

16 Mar 12:57 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Malishevë

C200

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 10:43 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Pejë

Mercedes-Benz ML350 CDI 4Matic

29 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Korr 18:40 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

bicikla germane

120 EUR

01 Korr 16:36 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

bicikleta germane

110 EUR

12 Pri 15:21 Autopjesë dhe Pajisje  ·  Goma dhe Bandazhe  ·  Gjilan

Shes Goma Pirelli

20 EUR

10 Shk 18:25 Kafshë në fermë  ·  Kastriot

Vucijaku zez Germane

350 EUR

17 Nën 20:55 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Shtime

ushit flm merr jep

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Tet 14:06 Banesa  ·  Prishtinë

BANESE ME QERA NE DRAGODAN AFER AMASADES GERMANE

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
02 Gush 23:44 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530 GT

15 890 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 19:22 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Bergamont  ·  Prizren

Shes/Nderroj

60 EUR Price Reduced

05 Qer 00:57 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Shes Nderroj

70 EUR

16 Pri 23:59 Veshje/Këpucë  ·  Për femra  ·  Drenas

Kpucaa per femra Germane

10 EUR

28 Shk 09:00 Të tjera  ·  Pejë

Shitet Bickleta germane 150 €

150 EUR

10 Shk 23:25 Vetura  ·  BMW  ·  114  ·  Prizren

Bejm montimin e foljev ne vetura

40 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Germane | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione