Golf II | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf II,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf II Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:52 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Maj 09:07 ,

Banesa ne qender te Prishtines

850 EUR

Numri i dhomave: 4
11 Maj 21:21 ,

KIA Sorento 2.5 CRDi Viti 2005 AUTOMATIK 4x4 RKS Klimatronik

3 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 18:23 ,

Golf II 1.6 TURBO-DIZEL NDRRIM ME CADDY

1 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 20:04 ,

U SHIT - VW GOLF II 1.9 TURBO DIZEL - 92

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 11:56 ,

Shitet Golf 2

840 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 16:32 ,

Shes wv golf II 1.6 dizell 1992

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 17:28 ,

Golf II 1.9 REGJISTRIM 1muaj

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Shk 21:31 ,

VW GOLF II 1.6TDI 1990 RKS NI PRONAR 8 VITE

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:28 ,

Golf II Rks 1.6 D

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 14:42 ,

Shitet vetura golf 2

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 15:42 ,

Golf II

849 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Nën 18:39 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 22:17 ,

Kerkoj golf II

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 08:49 ,

Shitet Golf 2

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 19:18 ,

GOLF II 1.6 Diesel 630€ Çmimi

Viti: 1988
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Gush 18:42 ,

Golf II

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 14:05 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
14 Gush 14:18 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
13 Gush 11:20 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
12 Gush 11:11 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
11 Gush 15:07 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
10 Gush 14:59 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
07 Gush 09:57 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
06 Gush 10:24 ,

Shitet Banesa

Numri i dhomave: 3
11 Korr 18:15 ,

Shitet Golf 2

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:49 ,

Golf 2

900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 12:06 ,

Shitet Golf II 1.6 Diesel

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 00:17 ,

vw golf II

1 350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 12:37 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 11:52 ,

VW Golf II 1.6 Benzin Viti 87 Rks

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 12:05 ,

VW Golf II 1.9 TDI 1992

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 04:14 ,

VW GOLF II -1.3 BENZIN

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Tet 17:51 ,

VW Golf II

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf II | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf II në kategorinë Vetura | Renault | Model tjetër
  • Golf iii në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • golf II në kategorinë Vetura | Opel

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione