Klima | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Klima ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Klima Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 14:22 ,

Astra G 2.0 Dizel v.p.2001 Rks 2 Muj Klima Funksion

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:22 Shitorja ,

Audi Q5 2.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:21 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Shitorja ,

Bmw X1 18d X-Driver

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Shitorja ,

Bmw X1 18d

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20 Shitorja ,

Audi Q5 3.0 Quattro 2x S-line

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:19 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:16 ,

Shitet vetura Hyundai Santa Fe

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

Skoda Octavi 1.6 Tdi Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 ,

VW GOLF 7 2.0 150PS

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

BMW 318D 2012 2.0 AUTOMATIK ME DOGAN

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:10 ,

Ford Fusion 1.4 B - 2010

3 299 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:07 ,

Shitet Audi A3 - 2.0 TDI

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

Shitet Shkoda Roomster - 1.9 TDI - 2008

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

Shitet Bmw 320 diesel - Automatik

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:03 Shitorja ,

Passat B7 (me dogan dhe automatik)

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 Shitorja ,

Mercedes GL 350

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 Shitorja ,

Golf 6 plus

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:02 ,

Shitet Vetura Citroen - 1.2 Benzine - 2015

5 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:01 ,

Shitet Audi Q3 - 2.0 quatro - S-tronic

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:01 ,

MERCEDES BENZ E 270 CDI W211 AVANTGARDE RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:00 ,

MERCEDES E 280 CDI W211 AVANTGARDE RKS FULL EKSTRA PANORAM

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:00 ,

FIAT PUNTO 1.2 BENZIN RKS - 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

VW Touran 2.0 TDI - Cross - Automatik - DSG 5 Ulse RKS

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:55 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 13:53 ,

Vw Passat B7 2.0 TDI model 2011

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:53 ,

Audi A3 2.0 Tdi model 2012

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 Shitorja ,

Tauran 2.0 Tdi Automatik viti 2006 7 ulse rks

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:52 ,

Vw Passat B7 2.0 TDI model 2011

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 ,

Audi A3 2.0 Tdi model 2012

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:47 ,

SHTËPI ME 3 SISTEME NGROHJE QËNDRORE DHE KLIMË

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 13:44 ,

Mercedes

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:44 ,

Shes Golf 4 1.9 TDI Rks Klima Tronic 2002

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:43 ,

Mercedes Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Klima | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione