Kompjuter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kompjuter,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kompjuter Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

BMW X5 3.0 D X drive Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:36
Linku:
Shitorja ,

SHITET BMW 420d F36 GranCoupe M-Sportpaket

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:14
Linku:
,

Shes Vespa OO KM E Re

2 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17
Linku:
Shitorja ,

GOLF 7 R20 4MOTION

24 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 10:26 ,

Passat 3c dizell 2.0 tdi 140 pes viti 2008 automatik dsg

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL - ME RKS MODEL 2003 EXCLUSIVE

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

CITROEN C3 1.4 HDI DIZEL - RKS MODEL 2003 EXCLUSIVE

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:23 ,

RANGE ROVER 36TDV8 AUTOMATIK/TIPTRONIK 2010 FULL EXTRA

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 ,

RANGE ROVER 36TDV8 - AUTOMATIK/TIPTRONIK VP 2010

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

TOUAREG 2.5 TDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS MUJ VP 2005

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

TOUAREG 2.5 TDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS 9 MUJ VP 2005

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

HYUNDAI 1.2 BENZIN * KLIM * I SAPO DOGANUAR VP 2011

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

HYUNDAI i10 - 1.2 BENZIN *KLIM* I SAPO DOGANUAR VP 2011

3 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:18 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIK 7G Dogan Homologim

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

Peugot 207 1.6 HDI 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:16 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:15 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:15 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:09 ,

PEUGEOT 308sw 1.6HDI ME DOGAN 1VIT RKS 2010��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 ,

SEAT LEON 1.6TDI LED MATRIX NAVI 2014 1VIT RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:59 ,

Golf 7, vp 2016, Modeli Lounge, Origjina CH

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:58 ,

Opell Corsa E

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:54 Shitorja ,

GOLF 4 1.9 TDI 74 Kw - KLIMATRONIC - 2003 - I RI ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

Audi A3 1.9 tdi 2009 FaceLift

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 ,

VW GOLF 5 UNITED 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kompjuter | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione