Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel pikapo - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel pikapo , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel pikapo Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 2.0 SDI 2DYR ANSORE ME DOGAN 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 20:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 SDI RKS 9 muj

2 699 EUR

17 Sht 21:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo Dizell

2 350 EUR

09 Gush 09:44 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

Rent A Car Kombi Me 9 Ulse

05 Gush 10:18 Vetura  ·  Nissan  ·  Cabstar  ·  Prishtinë

Nissan Cabstar

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Korr 10:17 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Prishtinë

ford transit 2016

14 Korr 19:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo

2 350 EUR

13 Tet 13:18 Vetura  ·  Ford  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Ford Transit Connect nga Zvicrra

4 800 EUR

08 Qer 03:28 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Ferizaj

Renault Megane 1.9

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

U shiten

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Jan shit

50 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 09:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Jan shit flm merrjepe

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 08:12 Vetura  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Pikapo

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Maj 01:58 Vetura  ·  Citroën  ·  Nemo  ·  Malishevë

Citroën 1.4 dizel

3 300 EUR

24 Mar 14:25 Vetura  ·  Opel  ·  Campo  ·  Lipjan

Opel cambo 1.7 d

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Mar 19:05 Vetura  ·  Opel  ·  Model tjetër  ·  Besianë

Pikap opel

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Dhj 17:50 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

opel combo

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Gush 12:50 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prizren

Pikapo

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Qer 11:34 Vetura  ·  BMW  ·  525  ·  Malishevë

bmw e34

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Qer 19:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

U shit

120 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 09:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

KERKOJ BRANIK PER POLO 1998 cady caddy

11 111 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 13:06 Vetura  ·  Opel  ·  Campo  ·  Klinë

shes pikapon opel campo

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 13:05 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Shtime

Pikap Opel Compo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Nën 22:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prizren

Goma te reja me bandasha.M+S.R.14. Vp 2018.

120 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 13:37 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Shtime

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 22:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Burim

VW Kombi T4

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 14:45 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Shitet pikapo 1200

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Pri 18:28 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Shitet Opel Combo 1200€

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 19:11 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Ferizaj

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 18:19 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Opel Combo

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 22:09 Kafshë në fermë  ·  Pejë

Opel pikapo

1 EUR

09 Shk 10:12 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Viti

Opel Astra 1.7 Diesel

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Dhj 17:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Vushtrri

Shes Fellne te ndryshme mee qmim te volitshem

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 20:42 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Lipjan

Shitet pikapo peugeto partner

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 19:25 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prizren

Opel combo

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 19:24 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prizren

Opel combo

1 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Qer 20:22 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prishtinë

Shitet pikapo opel combo

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Mar 21:11 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Malishevë

shitet pikapo 1.7 diesel

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 23:33 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Fushë Kosovë

pikapo 1.7 diesel

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 21:12 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Prizren

pikapo 1.7 dizell motor japan

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 20:23 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Rahovec

Opel combo 1.7 Dizel Japan

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Tet 10:34 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Prizren

shes pikapo dizel 1.7

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Sht 10:33 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

opel Combo Pikapo

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 12:52 Vetura  ·  Opel  ·  Campo  ·  Ferizaj

opel combo1.7 dizel rks 1 vjet

1 599 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 22:11 Vetura  ·  Opel  ·  Combo  ·  Lipjan

Shes opel

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel pikapo | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione