Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Passat b6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Makina , 200
Të tjera , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat b6,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat b6 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Shk 10:00 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:55 Vetura , Mitrovicë

VW Passat B6 , 3C ,2.0 DSG Highline 2010

8 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:52 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA - 1.3 DIZELL CDTI - VITI 2008 - ECOFLEX - KLIM -

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:40 Vetura , Prishtinë

CITROEN C3 - 1.4 DIZELL HDI - AUTOMATIK F1 VITI 2015 - RKS -

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:39 Vetura , Prizren

Blejm Vetura te Aksidentume

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - AUTOMATIK - SLINE - RKS -

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 - STRONIC - VITI 2012 - 1.6 DIZELL TDI - RKS -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 Vetura , Kastriot

AUDI A6 2.7 ALORED QUATRO 4X4 GJENDJA PERFEKTE

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 04:41 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 21:16 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet passat b7 1.6 tdi comfortline 2012

9 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Mar 11:07 Autopjesë dhe Pajisje GPS pajisje , Prishtinë

Kasetofon

180 EUR

08 Mar 19:52 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj pasat b7 2012 1.6 tdi blumotion comfrtline

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 19:46 Vetura , Besianë

Shitet pasat b7 1.6 td(i) 2012 i posa doganuar rks 1 vit

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 17:08 Vetura , Prishtinë

Passat 3c/B6 2.0 DSG Automatik 2010

6 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 15:28 Vetura , Gjilan

SHITET PASSAT B6 2.0 DISEL – 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 21:06 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 3 1.9tdi me Rks

12 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 23:25 Vetura , Viti

✅ PASSAT 3C model B6

5 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Dhj 13:53 Vetura , Ferizaj

Passat B6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 03:23 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT - AUTOMATIK DSG - 2.0 TDI - VITI 2007 - RKS -

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 01:30 Vetura , Prizren

VW PASSAT 3C 2008 Highline

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Tet 01:12 Vetura , Therandë

Passat B6

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 11:06 Vetura , Prizren

Fellne R 16 .me.5.shtrafa.per audi vw etj

130 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 00:52 Vetura , Malishevë

Passat B6 2006 2.0TDI

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 12:21 Vetura , Ferizaj

passat 3c automatik tfsi dsg

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Sht 15:52 Vetura , Prishtinë

U shit

7 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 19:09 Vetura , Besianë

Passat 3c b6 karavan 2.0

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 10:52 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Passat B6 2.0 DSG Automatik 170PS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 15:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet PASSAT B6 2.0 DSG TIP TRONIK 170PS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat b6 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione