Pikapi | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Pikapi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Pikapi Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:13 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:58 ,

Peugeot Bipper 1.4 HDI RKS

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:41 ,

shitet pikapi ford i ardhur nga zvicrra

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:09 ,

Shitet pikapi 7muj Rks

3 500 EUR

Dje 22:02 ,

Ndrrim me 1 ose 2 vetura te ksaj vlere

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

Shitet pikapi viti 2008 disell 1.3 rks i skaduar

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:25 ,

CADDY 2.0 SDI 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:03 ,

Shitet Citroen Berlingo 1.9 Dizell 5 Ulse rks 10muj

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:01 ,

Ford fokus

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:56 ,

Pikap opel 1.7

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:01 ,

Citroen Berlingo Maxxi 1.6HDI Pa dogan Me Klim

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:00 ,

FORD CONEKT 1.8 DIZELL 2004 PA DOGAN -CH

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:26 ,

Caddy 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 18:46 ,

PIKAP CADDY 1.9 SDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 16:43 ,

Pikap renault grande

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 14:14 ,

Shitet PIkap

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:31 ,

Shitet pikapi

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 11:08 ,

Shitet Pikapi VW 1.9 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 10:33 ,

shitet pikapi citroen jempy

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 19:57 ,

SHITET pikapi

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 19:05 ,

SHITET Pikap VW

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 17:02 ,

Pezho partner

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Maj 10:00 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 09:59 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klime RKS viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 16:43 ,

Shitet dhe ndrrohet 1.3 jtd 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 11:35 ,

Pikap

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 01:41 ,

Shitet pikap 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 14:17 ,

Citruen Jumpy 2.0 Hdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 00:08 ,

Pikap peugeot

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 22:49 ,

Cady SDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:59 ,

Shitet pikapi renault clio 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 16:12 ,

Shitet pikapi ne gjendje te rregullt

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 21:50 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

2 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 15:55 ,

Citroën nemo

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Maj 12:43 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 11:19 ,

Shiten

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:18 ,

Shitet ford conect

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 16:16 ,

Ford Transit Connect 1.8 TDCI

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 23:48 ,

shitet pikapi Fort konekt

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 08:19 ,

Shitet pikapi

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:18 ,

Shitet pikapi

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 01:03 ,

Shitet ndrrohet fiat scudo 1.9 diesel

1 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 22:48 ,

Pikapo citroen

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 09:16 ,

��shes pikap caddy 2.0SDI��

2 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 08:56 ,

PIKAP FIAT DOBLO 2014 129.000km

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Maj 15:39 ,

Shitet pikapi 2.0 sdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 10:47 ,

PIKAP FIAT DOBLO 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Pikapi | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione