Skoda | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 21:41 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:40 ,

VW CADDY 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:39 ,

Skoda Superb 2.0 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:39 ,

VW CADDY TDI 2014 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 ,

Skoda Superb 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 ,

VW CADDY 2.0 TDI 7 ULSE

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:37 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:37 ,

VW T6 2011 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:36 ,

Opel Astra H 1.9 Cdti 150ps

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:35 ,

Golf 4

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:35 ,

Skoda Octavia 1.6 tdi DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 ,

Golf 4, 1.9 tdi

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 21:30 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 ,

SKODA FABIA 1.6 TDI RKS 1VIT

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:17 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-34miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:09 ,

Shitet pezho partner, Peugeot Partner pikap

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:06 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:54 ,

Touareg R5

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:31 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI ME LLEDA FULL EXTRA 2014 RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Shitorja ,

VW PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK FULL OPCIONE

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:27 Shitorja ,

AUDI A3 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 FULL OPSIONE

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim