yugo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe yugo,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj yugo Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 11:35 ,

Yugo sport

400 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 00:47 ,

Yugo sport

6 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 19:20 ,

Yugo 55

444 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 11:42 ,

Yugo

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 22:48 ,

Yugo koral

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 22:46 ,

Shes yugo koral1.1

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
02 Pri 17:03 ,

Shes pjes per Zastava dhe yugo

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 17:03 ,

Shes Pjes per Yugo dhe Zastava 101 128

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 ,

Shes pjes per Yugo dhe Zastava 101 128

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 ,

Shes Pjes per Yugo dhe Zastava

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 ,

Shes pjes per Zastava dhe Yugo

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 09:44 ,

Yugo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 12:59 ,

Honda CBR 600 F4i

2 700 EUR

Viti: 2001
28 Shk 15:32 ,

Yugo 1.6 16v UNIK!!

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 08:29 ,

Yugo benzin

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Shk 13:26 ,

Shes yugo urgjent

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 21:37 ,

Shes yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 15:03 ,

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 12:43 ,

shitet Yugo koral 60 regjistrim edhe 6 muj tip top

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 07:01 ,

Shes Pjes per Yugo,Zastava 101 dhe Zastava 128

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 18:05 ,

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Shk 17:41 ,

Shes yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 09:23 ,

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 09:11 ,

Shes yugo

Viti: 1981
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 18:20 ,

yugo

430 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 15:27 ,

Jugo 45

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:32 ,

yugo

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 14:32 ,

yugo

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Dhj 13:19 ,

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 14:54 ,

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 12:58 ,

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 12:58 ,

yugo 55

11 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 18:47 ,

Yugo na prodaju

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Nën 21:47 ,

Yugo

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
29 Nën 00:05 ,

Yugo na prodaju

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Tet 16:12 ,

Yugo

600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 19:29 ,

Yugo

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 20:34 ,

Yugo

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Tet 18:13 ,

goma për kerr

100 EUR

07 Tet 21:47 ,

yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj yugo | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • yugo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • Yugo në kategorinë Vetura | Opel
  • Yugo në kategorinë Vetura | Lada
  • yugo në kategorinë Vetura | Zastava | 101
  • Yugo në kategorinë Vetura | Lancia
  • yugo në kategorinë Vetura | Land Rover
  • Yugo në kategorinë Vetura | Ford | Focus
  • Yugo në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Yugo në kategorinë Vetura | Yugo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione