Rahovec

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

20 Korr 12:44
Linku:
,

Audi 2.4

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

13 Nën 11:55 ,

Tjegulla

0,2 EUR

19 Korr 06:22 ,

Passat 2.0 Bluemotion

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 20:54 ,

Seat exeo 2.0 Tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Korr 21:33 ,

Shitet Caddy 1.9 TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Korr 11:12 ,

Golf 6 gti

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Korr 20:50 ,

Shitet touran

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 17:24 ,

Seat exeo i ardhur nga zvicra

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 13:08 ,

Kombi T5 maxi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 22:20 ,

Fellne per AUDI 15 COLL

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Qer 01:59 ,

Renault Laguna

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 21:11 ,

golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 20:45 ,

Mercedes Benz E220

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 14:08 ,

shes ford

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 00:25 ,

Golf 7 GTD

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 14:10 ,

Shes Kasht

1 EUR

27 Maj 17:13 ,

Shitet urgjent

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 13:46 ,

Shitet Mercedes 190 2.5

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Maj 12:55 ,

Shitet BMW 530 Xdrive

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | Rahovec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione