Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura HTC Të gjitha në Kosovë

10 , 53
100 , 1
7 Mozart , 27
7 Pro , 10
8XT , 19
Amaze 4G , 11
Desire , 82
Desire 200 , 15
Desire 310 , 20
Desire 320 , 16
Desire 510 , 50
Desire 626 , 19
Desire 816 , 19
Desire C , 9
Desire HD , 35
EVO 3D , 2
iPhone 4 , 1
One (M7) , 215
One (M8) , 209
One A9 , 27
One M8s , 13
One M9 , 105
One Max , 11
One mini , 21
One mini 2 , 17
One S , 17
One X , 53
One XL , 6
Sensation , 41
Wildfire , 13

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | HTC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Sht 15:19 Telefona celular , Prishtinë

Htc one a9 urgjent

180 EUR Price Reduced

23 Sht 15:54 Telefona celular , Prishtinë

Htc one m9 32 gb Beats by Dre origjinal

235 EUR

21 Sht 18:11 Telefona celular , Rahovec

htc

65 EUR

21 Sht 15:41 Telefona celular , Rahovec

htc desice

75 EUR

20 Sht 13:57 Telefona celular , Gjakovë

HTC M8

150 EUR Price Reduced

16 Sht 08:32 Telefona celular , Pejë

Htc

100 EUR Price Reduced

15 Sht 18:17 Telefona celular , Prizren

Htc one M8

130 EUR

15 Sht 17:19 Telefona celular , Gjilan

Shitet HTC M9

180 EUR

11 Sht 00:20 Telefona celular , Besianë

Htc one m9

250 EUR

10 Sht 10:04 Telefona celular , Prizren

HTC M8

160 EUR

08 Sht 19:56 Telefona celular , Prishtinë

urgjent shes htc

20 EUR Price Reduced

08 Sht 14:44 Telefona celular , Gjilan

Htc

10 EUR

08 Sht 13:02 Telefona celular , Prishtinë

Urgjent shes htc lir

30 EUR

08 Sht 04:19 Telefona celular , Gjilan

Shes apo ndrroj htc m8 punon perfekt 16 giga

120 EUR

06 Sht 11:44 Telefona celular , Prizren

Htc one m9

190 EUR

02 Sht 20:22 Telefona celular , Gjilan

HTC M8n

31 Gush 18:35 Telefona celular , Prishtinë

HTC One M9

210 EUR

31 Gush 16:55 Telefona celular , Vushtrri

telefoni htc one m7 32 gb

40 EUR

30 Gush 08:29 Telefona celular , Lipjan

Shes 2 htc

40 EUR

27 Gush 09:32 Telefona celular , Vushtrri

Htc m8 urgjent vetem neser vlen ky qmim

70 EUR Price Reduced

25 Gush 20:53 Telefona celular , Prishtinë

shes htc

30 EUR

23 Gush 08:58 Telefona celular , Prishtinë

Shitet HTC HD7 - Windows Phone

50 EUR Price Reduced

22 Gush 18:09 Telefona celular , Ferizaj

Htc desire 510

60 EUR

22 Gush 13:23 Telefona celular , Ferizaj

htc m8

160 EUR

21 Gush 19:05 Telefona celular , Ferizaj

Shitet HTC One M9

220 EUR

19 Gush 22:55 Telefona celular , Lipjan

HTC ONE M7 32 GB

130 EUR

13 Gush 22:32 Telefona celular , Fushë Kosovë

Shes htc one m7

80 EUR

13 Gush 21:09 Telefona celular , Gjilan

HTC 16 GB

60 EUR

13 Gush 16:36 Telefona celular , Prizren

Shitettt HTC M7

120 EUR

09 Gush 16:45 Telefona celular , Ferizaj

Htc 710Xa

45 EUR

09 Gush 12:55 Telefona celular , Prishtinë

HTC m8

150 EUR

07 Gush 23:53 Telefona celular , Therandë

HTC ONE M9 SHITET URGJENT

155 EUR

03 Gush 18:35 Telefona celular , Gjilan

Kerkoj M8 per pjes per pllak

30 Korr 21:18 Telefona celular , Prizren

Htc on m7

30 Korr 13:55 Telefona celular , Mitrovicë

Htc Desire 816

120 EUR

27 Korr 16:25 Telefona celular , Gjakovë

Htc m8

130 EUR

27 Korr 11:45 Telefona celular , Prizren

Htc One M7

75 EUR

26 Korr 10:25 Telefona celular , Prizren

Htc m7

30 EUR

25 Korr 22:24 Telefona celular , Prishtinë

HTC One M8

90 EUR

25 Korr 15:42 Telefona celular , Prishtinë

urgjent shitet HTC One M9

280 EUR

22 Korr 21:46 Telefona celular , Mitrovicë

Shes telefonin HTC

35 EUR Price Reduced

18 Korr 23:48 Telefona celular , Besianë

HTC ONE M8 Mini

150 EUR

16 Korr 15:12 Telefona celular , Ferizaj

Shes htc 85€

85 EUR

15 Korr 15:59 Telefona celular , Mitrovicë

HTC

100 EUR

14 Korr 20:06 Telefona celular , Gjilan

Htc One m7

80 EUR

12 Korr 20:17 Telefona celular , Klinë

HTC 32 giga 3 kamera

250 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | HTC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione