Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Moto Guzzi Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Motoçikleta (mbi 50cc) , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Moto Guzzi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

28 Maj 16:57 Kros/Enduro  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Kross

1 300 EUR

07 Sht 22:20 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Mondial

300 EUR

Viti: 2003
11 Qer 18:23 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet mondial ne gjendje te shkelqyer

400 EUR

Viti: 2004
22 Maj 07:32 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

ksr moto grs 125cc 2016 pak km kalune me dugan pagune.

1 EUR

25 Shk 16:52 Të tjera  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

moto guzzi 700cc i viteve 60 ne gjendje te rregullt

2 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 80-tat
10 Tet 14:07 Të tjera  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Gjakovë

Shitet Motorri

Viti: 2017
27 Maj 11:28 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

Shitet

110 EUR

Viti: 2020
16 Nën 09:32 Të tjera  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Shite motorri gjendje shum te mir

1 300 EUR

Viti: 2016
31 Maj 17:57 Kros/Enduro  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Lipjan

Kros

250 EUR

Viti: 2017
25 Mar 08:55 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Skuter 150cc

330 EUR

Viti: 2007
18 Mar 18:27 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Prizren

Harrlli

599 EUR Price Reduced

Viti: 2004
15 Qer 23:30 Chopper/Coustom  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Chopper Guzzy vetem dogan

12 EUR

Viti: 1996
06 Mar 22:08 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Pejë

shitet

Viti: 2006
21 Shk 21:41 Sportiv  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

biciklet

Viti: 2016
20 Dhj 19:25 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Malishevë

Motorr për fëmijë

Viti: 2004
18 Gush 20:22 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shes Skuterin Mondial 150 kubike

410 EUR

Viti: 2008
03 Korr 18:23 Sportiv  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

skuter 150

350 EUR

Viti: 2008
24 Maj 17:33 Sportiv  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Shitet bicikla

120 EUR

Viti: 2015
17 Maj 20:35 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Besianë

Skuter 150kb

450 EUR

Viti: 2010
26 Shk 17:19 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Burim

Biciklet

Viti: 2014
17 Shk 08:21 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

bicikull

70 EUR

Viti: 2014
22 Dhj 19:02 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Motorr 150

100 EUR

Viti: 2007
19 Qer 12:11 Sportiv  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Gjilan

shes motorr

120 EUR

Viti: 2015
02 Maj 18:54 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

skuter 150cc

210 EUR

Viti: 2008
29 Pri 20:33 Offroad/Terren  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

shum te mir

50 EUR

Viti: 2013
06 Pri 00:49 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Drenas

Shlem

25 EUR

Viti: 2016
31 Tet 21:48 Offroad/Terren  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Ferizaj

Bicikel

Viti: 2015
10 Sht 17:24 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Prishtinë

Skuter shum ne gjendje te mir

450 EUR

Viti: 2008
01 Sht 18:08 Skuter  ·  Moto Guzzi  ·  Model Tjeter  ·  Mitrovicë

skuter MotoIG 150 kubik shum I rujtun

850 EUR

Viti: 2009

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Moto Guzzi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione